Dorohusk: Funkcjonariusz NOSG popełnił samobójstwo?

  • 13.03.2018, 08:25 (aktualizacja 13.03.2018 10:17)
  • MP
Dorohusk: Funkcjonariusz NOSG popełnił samobójstwo?
W nocy z niedzieli na poniedziałek (11/12 marca) w lesie niedaleko Dorohuska doszło do tragicznego zdarzenia. Podczas patrolu jeden z funkcjonariuszy został znaleziony martwy.

Z uzyskanych przez nas informacji wynika, że funkcjonariusz miał 29 lat, a w Nadbużańskim Oddziale Straży Granicznej pracował od ok. 4 lat. Mundurowi zabezpieczyli już materiały dowodowe, czyli broń, z której padł śmiertelny strzał, a także łuskę naboju. Na dzisiaj została zaplanowana sekcja zwłok. Dotychczasowe ustalenia wykluczają udział osób trzecich w zdarzeniu.

Funkcjonariusz był cenionym i niejednokrotnie nagradzanym pracownikiem NOSG. W ostatnim czasie pojawiły się jednak informacje, że był mobbowany przez przełożonych.

Więcej na temat zdarzenia przeczytacie w kolejnym wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego 19 marca


Inne artykuły:

200 000 zł zniknęło z kasy MOPRu - czy ma to związek z samobójstwem pracownicy Ośrodka?

MP
Podziel się:
Oceń:
  • TAGI:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
prawda
prawda 22.03.2018, 08:12
Maciek byłeś wspaniałym człowiekiem z zasadami i zawsze pomagałeś innym, każdy mógł na ciebie liczyć.Mam nadzieję, że Ci którzy ci to zrobili poniosą zasłużoną karę...
taka prawda
taka prawda 14.03.2018, 20:43
jak to,nie ma osób trzecich??? a przełożeni to co???mobbing przez przełożonych doprowadził do tego,prokurator powinien przesłuchać f-szy to wiele by się dowiedział,w służbach to norma,dowódcy czują się bezkarni,wyżywają się na podwładnych,a gdy dostają zarzuty uciekają na zwolnienia od psychiatrów.
M.
M. 14.03.2018, 09:20
Doszły do mnie słuchy, że mobbing. Straszne, jak można zniszczyć człowieka, znałam tego chłopaka, nie mogę się z tym pogodzić. Współczuję matce i bratu. Moje kondolencje.
Obserwator
Obserwator 13.03.2018, 11:00
W końcu pojawiło się ważne zdanie na końcu artykułu, oby tylko rzetelnie zbadano tą sprawę, by co niektórzy nie mogli zamieść tego pod dywan. Problemy były od bardzo dawna w kwestii traktowania ludzi jak zwykła siłę roboczą...

Pozostałe