Na mróz - Straż Miejska!

  • 5.03.2018, 10:15
  • MP
Na mróz - Straż Miejska!
Ostatnie mrozy dały się we znaki wielu kierowcom, którzy poranki rozpoczynali od prób odpalenia silnika. Z pomocą przychodziła straż miejska, która za pomocą specjalnego urządzenia przywracała auta do życia po arktycznej nocy.

W lutym strażnicy miejski otrzymali 36 zgłoszeń od mieszkańców z prośbą o pomoc w uruchomieniu samochodów. To jednak nie wszystkie podjęte interwencje. Strażnicy, kiedy już przyjechali na miejsce, ratowali z opresji także sąsiadów. osoby, która ich wezwała. Tylko po ostatniej lutowej nocy, kiedy temperatura sięgnęła niemal -20 stopni, mundurowi wyjeżdżali do mieszkańców aż 19 razy.

- Jedziemy do każdego zgłoszenia, ale kierowcy muszą mieć na uwadze, że trochę muszą poczekać - przypomina Marek Huk, komendant Straży Miejskiej w Chełmie. - Posiadamy jedno urządzenie, a zdarza się, że sygnały otrzymujemy z dwóch przeciwległych punktów miasta. Zapewniam jednak, że nikogo nie zostawimy bez pomocy, jeśli poinformuje nas, że nie może uruchomić samochodu.

W związku z prognozowanymi minusowymi temperaturami także w kolejnych dniach, wciąż można kontaktować się ze strażą w razie problemów z uruchomieniem samochodu.


Podobne artykuły:

Płatność kartą w radiowozie wciąż nie przekonuje naszych kierowców

MP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Administratorem Twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu jest jest Grupa Wydawnicza SŁOWO sp. z o.o., ul. Domaniewska 17/19 lok. 133, 02-672 Warszawa.
Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Anna
Anna 6.03.2018, 06:24
korzystałam, polecam, panowie strażnicy też bardzo sympatyczni

Pozostałe