Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

U nas za stodołą

Fundacja Ku Przeszłości, Gminne Centrum Kultury, Sportu i Turystyki w Wojsławicach oraz wydawnictwo Fabryka Snów zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na opowiadanie science-fiction lub horror. Fabuła musi rozgrywać się na polskiej wsi.
U nas za stodołą

II. edycja konkursu "U nas za stodołą" ma na celu propagowanie twórczości literackiej o tematyce wiejskiej, zachęcanie do rozwijania talentów pisarskich oraz promowanie młodych miłośników tej sztuki. W konkursie nie ma ograniczeń wiekowych, mogą wziąć w nim udział wszyscy, także bez względu na miejsce zamieszkania. Prace nie powinny przekraczać 50 000 znaków, a jeden autor może przesłać max. 3 utwory. Tematem przewodnim musi być natomiast polska wieś.

Prace w wersji papierowej należy przesyłać do 30 maja 2018 r. (decyduje data stempla pocztowego) w 4-ech egzemplarzach na adres:

Fundacja ku Przeszłości

ul. Krasnystawska 81

22 - 120 Wojsławice

Patronat medialny nad konkursem objęły redakcje Super Tygodnia Chełmskiego i Radia Bon Ton.

Szczegóły konkursu można znaleźć pod TYM LINKIEM


Teraz czytane:

Zapisy na IV. Bieg Tropem Wilczym w Chełmie


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: e-MieszkaniecTreść komentarza: Tyle pieniędzy wydanych a o Gali dowiedziałem się w dniu gali. Super ekstra! Tak trzymać.Data dodania komentarza: 5.12.2025, 14:40Źródło komentarza: Chełm zapłacił 100 tys. zł za promocję podczas gali boksuAutor komentarza: historiaTreść komentarza: pierdzistołki od picia kawy i "spadaj na drzewo"Data dodania komentarza: 5.12.2025, 12:41Źródło komentarza: W budżetówce płacą więcej niż w firmach prywatnych. Tyle zarabiają PolacyAutor komentarza: JoelTreść komentarza: Rozdawanie 500+ nie zwiększyło dobrobytu u ludzi, tylko go zmniejszyło. Rząd nie daje, tylko zabiera.Data dodania komentarza: 4.12.2025, 14:14Źródło komentarza: Pieniądze nie zwiększą liczby urodzeń. Trzeba  się otworzyć na inne rozwiązaniaAutor komentarza: TomcioTreść komentarza: Może warto przesuwać przetargi na wiosnę i latem robić remonty niż w grudniu. I tak macie szczęście, że pogoda jest na plusie i bez śnieguData dodania komentarza: 4.12.2025, 09:16Źródło komentarza: Chełm. Asfalt położą w grudniu? „Jeżeli temperatura będzie około zera, można”Autor komentarza: RobertTreść komentarza: Czy teraz Miasto zaciągnie kredyt na wkład własny? Bo ze słów prezydenta (o ile dobrze pamiętam) wynikało, że 100 mln wyda na bieżące potrzeby.Data dodania komentarza: 3.12.2025, 15:34Źródło komentarza: Ugoda w sprawie infrastruktury pod terminal intermodalny w Chełmie. Miasto przygotowuje kolejny przetarg
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama