Funkcjonariusze znaleźli na posesji 51-latka broń, amunicję, przyrządy wykorzystywane w kłusownictwie oraz martwe zwierzęta. Na miejscu obecny był również lekarz weterynarii, który pobrał próbki do badania. Mundurowi z Państwowej Straży Łowieckiej i Państwowej Straży Rybackiej zabezpieczyli odkryte przedmioty, a siedliszczanin trafił do policyjnego aresztu.
Inne artykuły:
Straci prawo jazdy dzięki Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa




![Okradli plebanię. Włamywacze zatrzymani po policyjnym pościgu [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-okradli-plebanie-w-gminie-jarczow-wlamywacze-zatrzymani-po-policyjnym-poscigu-zdjecia-1777048759.jpg)
![Chełm sprzed 700 lat ma dziś twarz. Niezwykłe rekonstrukcje w podziemiach bazyliki [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-chelm-sprzed-700-lat-ma-dzis-twarz-niezwykle-rekonstrukcje-w-podziemiach-bazyliki-1777025795.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [19-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-12-4-2026-1776550336.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze