Zbadali trzeźwość u ponad 700 kierujących. Nie uwierzycie, ilu było pijanych!
W czasie świąt Bożego Narodzenia krasnostawscy mundurowi zbadali trzeźwość ponad 700 kierujących. O dziwo, wszyscy byli trzeźwi. Odnotowali za to 51 przypadków przekroczenia prędkości. Czterech kierowców poruszało się z prędkością o 50 km/h wyższą niż dopuszczalna w terenie zabudowanym.
28.12.2024 14:24