Celem akcji jest profilaktyka chorób układu krążenia. Chełmianie, którzy ukończyli 18 lat, będą mogli zbadać sobie ciśnienie tętnicze, poziom glukozy i cholesterolu metodą paskową. Będzie też można zmierzyć procentową zawartość tkanki tłuszczowej w organizmie i określić poziom swojego BMI.
Prozdrowotne spotkanie zaplanowane zostało godzinach od 8.30 do 11 na dziedzińcu przed budynkiem departamentu spraw społecznych przy ul. Obłońskiej 20.
Kolejny czwartek to 27 sierpnia. W sumie w ramach akcji działaniami profilaktycznymi objętych ma być 200 mieszkańców Chełma.
Projekt realizowany jest w ramach Programu promocji i ochrony zdrowia w mieście Chełm na lata 2018-2020 i finansowany jest z budżetu miasta.






![Nie przegap [5-7 grudnia]: Mikołajki, wystawy, koncerty, konkursy](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-nie-przegap-5-7-grudnia-mikolajki-wystawy-koncerty-konkursy-1764940108.jpg)


![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [30-11-2025] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-23-11-2025-1764493411.jpg)








Napisz komentarz
Komentarze