Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

PWSZ w połowie stawki

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Chełmie zajęła 17 miejsce w Rankingu Publicznych Uczelni Zawodowych Perspektywy 2020. W tej kategorii nasza uczelnia konkurowała z 33 innymi polskimi placówkami.
PWSZ w połowie stawki

W porównaniu do rankingu z zeszłego roku PWSZ w Chełmie przesunął się z o trzy oczka w górę z 20-stej lokaty, uzyskując wynik 67,9 na możliwych 100 punktów. Pod uwagę było branych kilka kryteriów. Na pozycję w rankingu wpłynęły: prestiż uczelni, przygotowanie absolwentów do obecnego rynku pracy, siłę naukową, warunki kształcenia, innowacyjność, a także umiędzynarodowienie, uwzględniające m.in. wymiany studenckie oraz wielokulturowość środowiska żaków.

Pierwsze miejsce w tegorocznym rankingu zajęła Akademia im. Jakuba z Paradyża w Gorzowie Wielkopolskim, drugie Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa im. Prezydenta Stanisława Wojciechowskiego w Kaliszu, natomiast trzecie Państwowa Szkoła Wyższa im. Papieża Jana Pawła II w Białej Podlaskiej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama