Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Voucher za krew

Chełmski Park Wodny i Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Lublinie zachęcają wspólnie do honorowego oddawania krwi, a potem do relaksu w aquaparku.
Voucher za krew

Jak połączyć przyjemne z pożytecznym? Jest na to sposób. Przykładem jest najnowsza akcja chełmskiego aquaparku. Spółka daje solidne zniżki, ale w zamian za pomoc innym. Promocyjny voucher będzie można zrealizować do końca sierpnia.

- W ramach naszej wspólnej akcji informujemy, że każdy, kto odda krew w lipcu, otrzyma voucher 50 proc. na atrakcje w parku wodnym - zapowiadają inicjatorzy przedsięwzięcia. - Pamiętajmy, że okres wakacyjny to czas, gdy statystycznie dochodzi do większej liczby wypadków. Krew staje się więc "towarem" na wagę złota!

W Chełmie krew można oddać w oddziale terenowym Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa przy ul. Szpitalnej 53. Rejestracja dawców odbywa się od poniedziałku do piątku w godz. od 7 do 12 oraz w każdą pierwszą sobotę miesiąca w godzinach 8-11.

Dawca krwi powinien być w wieku 18-65 lat, ważyć powyżej 50 kg, a także wziąć ze sobą dokument tożsamości ze zdjęciem, a około dwie godziny przed oddaniem krwi zjeść lekki, niskotłuszczowy posiłek. W dniu oddania krwi oraz w dniu poprzedzającym nie wolno spożywać alkoholu. Pół godziny przed oddaniem nie należy również palić papierosów.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama