Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Ogrodzenia muszą zniknąć

Urząd miasta apeluje do mieszkańców, którzy mają ogrodzenia posesji usytuowane w pasie drogowym przebudowywanej drogi krajowej nr 12 w granicach administracyjnych Chełma, by niezwłocznie usunęli je z terenu budowy. Mają na to czas do 20 kwietnia.
Ogrodzenia muszą zniknąć

Autor: Facebook Miasto Chełm

- Niezastosowanie się do wezwania będzie skutkować powiadomieniem Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego i wszczęciem postępowania w sprawie ich usunięcia z pasa drogowego. Co więcej, miasto zamierza zlecić wykonawcy przebudowy drogi demontaż ogrodzeń z terenu budowy na koszt ich właścicieli - informuje ratusz.

To już drugie i zarazem ostatnie wezwanie kierowane przez urzędników do mieszkańców. Problem, jak twierdzi urząd, dotyczy kilkudziesięciu posesji. O konieczności usunięcia ogrodzenia, które po przebudowie znajdzie się w pasie drogowym lub które koliduje z budową uzbrojenia, mieszkańcy byli powiadamiani przez Zarząd Dróg Miejskich w Chełmie już na początku 2018 roku. Niestety, wówczas niewielu z nich odpowiedziało na wezwanie.

- W chwili obecnej zlokalizowane w drodze krajowej ogrodzenia w wielu przypadkach uniemożliwiają prowadzenie robót drogowych i instalacyjnych - wyjaśnia ratusz. - Zignorowanie wezwania wydłuży prace związane z przebudową krajowej dwunastki, ze szkodą dla wszystkich chełmian. Dlatego apelujemy do zainteresowanych mieszkańców o poważne potraktowanie sprawy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama