Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 19:11
Reklama

Ruszyli kotu na ratunek

W poniedziałkowy poranek (13 kwietnia) chełmscy strażacy zostali wezwani przez jednego z mieszkańców z bloków przy ul. Mickiewicza. Dobę wcześniej zaginął jego kot, a odnalazł się na szczycie pobliskiego drzewa.
Ruszyli kotu na ratunek

Do zdarzenia doszło ok. godz. 9:00. Mieszkańców jednego z bloków przy ul. Mickiewicza w pobliżu Placu Gdańskiego zaniepokoiło przeraźliwe miauczenie. Jeden z nich, właściciel zaginionego kota, zauważył zwierzaka wysoko na drzewie rosnącym obok budynku i wezwał na pomoc strażaków.

Mundurowi przybyli na miejsce niemal natychmiast, ale dojazd pod blok utrudniał wąski przejazd pomiędzy garażami. Dłuższą chwilę później wóz z wysięgnikiem znalazł się już pod miejscem, gdzie ukrył się kot. Zwierzę spanikowało i zaczęło uciekać jeszcze wyżej. W chwili, gdy jeden ze strażaków próbował je chwycić, gałąź się załamała i kot spadł z kilkunastu metrów. Przed uderzeniem w ziemię ocalił go stojący przy drzewie strażak, amortyzując upadek. Przerażone zwierzę uciekło do jednego z pobliskich garaży i właściciel zajął się jego dalszą opieką. 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Świadek 13.04.2020 11:09
Ale ściema, żaden strażak go nie złapał, rąbną jak długi na ziemię, odbijając się głową od garażu, gałąź również nie pękła, tylko wystraszony rudzielec skoczył jak wiewiórka :D

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama