Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Kasę wrzucali, ale nie skorzystali

- Miałam problem ze skorzystaniem z toalety miejskiej - zaalarmowała naszą redakcję Czytelniczka. Automat zamontowany na drzwiach wejściowych pobierał kasę i nie otwierał zamka.

 - Wrzucasz 2 zł i drzwi powinny się otworzyć. Nie dość, że się nie otwierały, to jeszcze automat nie oddał pieniędzy. Mnie dziś "zjadło" 2 zł. Widziałam, że podobny problem miał jakiś mężczyzna, któremu widocznie bardzo się spieszyło, bo poszedł zrobić siku za budynek - opowiada mieszkanka Chełma.

Na drzwiach szaletu nie ma numeru telefonu do firmy, która powinna naprawić awarię. Jak się jednak okazało, interwencja w urzędzie miasta wystarczyła, by problem szybko usunięto.

Administratorem miejskiego szaletu jest Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Chełmie. Pracownicy spółki otrzymali zgłoszenie w sprawie niedziałającego automatu. Jak nas zapewniono - udali się na miejsce i usuwali awarię.

MPGK informuje, że doszło do niej najprawdopodobniej dlatego, ponieważ ktoś wrzucił do automatu monetę o nominale mniejszym niż 2 złote, tymczasem maszyna przyjmuje tylko 2-złotówki. W momencie wrzucenia pieniążka nie należy również szarpać za klamkę, lecz energicznie pociągnąć ją w dół.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

abcd 06.03.2020 07:33
Dobrze, że pani nie zgłaszała jakichś problemów po wejściu do toalety. - Halo, ST? Chyba mleko ze śledziem mi zaszkodziło, proszę dojechać producentów.

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama