Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Otwarcie Galerii już niebawem

Prace budowlane na terenie Galerii Chełm powoli dobiegają końca. Wiemy już na pewno, że otwarcia nie będzie 8 marca – jak wcześniej zapowiadano. Wszystko jednak wskazuje na to, że chełmianie wejdą do centrum handlowego już za trzy tygodnie.
Otwarcie Galerii już niebawem
Autor: Facebook Galeria Chełmska

- Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, mieszkańcy Chełma mogą spodziewać się otwarcia galerii do końca marca – mówi Tomasz Szewczyk, prezes zarządu Acteeum Central Europe. - Nie chcemy jednak jeszcze podawać konkretnej daty.

Jak udało się nam dowiedzieć, wstępny termin, kiedy sklepy Galerii Chełm otworzą dla klientów swoje drzwi to 26 marca. 

Galeria Chełm na powierzchni 17,5 tys. mkw. zaoferuje 55 lokali handlowych oraz ponad 550 miejsc parkingowych. Wśród najemców, którzy otworzą swoje salony, są już tak znane marki, jak: Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, RTV Euro AGD, Martes Sport, Reserved, Sinsay, House, Cropp, home&you, DIVERSE, Pepco, Swiss, KiK, 4F, Ziaja, Esotique, Deichmann, Vision Express, Play, Orange, Kantor Komes, restauracje Olimp i Deli Pizza, czy Księgarnie Świat Książki.

Co ciekawe, pierwsze centrum handlowe w Chełmie, będące wspólnym projektem Acteeum i Equilis – zostało uhonorowane certyfikatem BREEAM Design Stage – VERY GOOD. Ten prestiżowy certyfikat potwierdza skuteczność starań inwestorów projektu o spełnienie najwyższych norm ekologicznych przy projektowaniu oraz realizacji chełmskiej galerii handlowej.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama