Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Młody chłopak zginął pod kołami pociągu

W poniedziałek wieczorem (24 lutego) w pobliżu stacji Chełm Miasto doszło do tragedii. Młody chłopak rzucił się pod pociąg i zginął.

Z dotychczasowych ustaleń wynika, że młody mężczyzna był poszukiwany przez rodzinę i bliskich po tym, jak nagle zniknął. W poniedziałkowy wieczór jego ciało znaleziono przy torach. Chłopak najprwadopodobniej rzucił się pod pociąg relacji Chełm – Rejowiec i zginął na miejscu. Był zawodnikiem jednego z lokalnych klubów sportowych. Przyczyny tragedii będą badać śledczy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama