Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Sprawa nauczyciela umorzona

Rzecznik dyscyplinarny dla nauczycieli umorzył postępowanie wobec nauczyciela wychowania fizycznego ze Szkoły Podstawowej nr 11 w Chełmie, który oskarżany był o to, że uderzył ucznia. Najwyraźniej zarzuty wobec belfra nie potwierdziły się.
Sprawa nauczyciela umorzona

Do zdarzenia doszło w październiku ub. r. Do naszej redakcji dotarły sygnały o tym, że nauczyciel uderzył jednego z uczniów w twarz. W rozmowie z nami oskarżany przez rodziców wuefista wyjaśnił, że jedynie odepchnął ucznia ze względu na jego bezpieczeństwo. Sprawa skierowana została do rzecznika dyscyplinarnego.

Jak udało nam się wówczas ustalić, na zapisie monitoringu niezbyt dobrze było widać, co stało się przy drzwiach do sali, przy których stali uczniowie. Jak tłumaczył oskarżany nauczyciel, odepchnął chłopca, bo stał przy samych drzwiach i miał klamkę na wysokości twarzy. Gdyby ktoś z impetem otworzył drzwi, mogłoby dojść do nieszczęścia. Musiał szybko zareagować.

Po przeprowadzeniu postępowania wyjaśniającego rzecznik dyscyplinarny wydał postanowienie o umorzeniu postępowania.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Nauczyciel 14.02.2020 19:58
A jakieś słowo przepraszam będzie?A może odszkodowanie za poniesione straty moralne?

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama