Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:51
Reklama

Wiceprezydent Chełma Daniel Domoradzki stracił stanowisko

Ta wiadomość obiegła wszystkie media w regionie, odbiła się też szerokim echem w mediach ogólnopolskich. Daniel Domoradzki nie jest już wiceprezydentem Chełma.
Wiceprezydent Chełma Daniel Domoradzki stracił stanowisko

W środę rano (12 lutego) skierowaliśmy do prezydenta Chełma Jakuba Banaszka pytania w sprawie filmiku, na którym widać jak wiceprezydent Daniel Domoradzki pije alkohol z uczestnikami studniówki. I choć nie doczekaliśmy się odpowiedzi w tej bulwersującej sprawie, w czwartek rano internet obiegła wiadomość, że wiceprezydent został odwołany.

Z oficjalnego komunikatu Urzędu Miasta Chełm wynika natomiast, że Domoradzki zrezygnował z funkcji z powodów zdrowotnych. Na swoim profilu facebookowym rozpisuje się o swojej chorobie, która jakoby była powodem zakończenia kariery w chełmskim urzędzie.

Więcej przeczytacie w poniedziałkowym (17 lutego) wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Drugi Sort 15.02.2020 21:11
On był wiceprezydentem Chełma? On jest nawiedzony, powinien być "wielebnym", pracować w kurii. Ale odjazd. To się dzieje na prawdę?

abcd 17.02.2020 16:49
Dostać taką fuchę od kumpla i zaorać jedną studniówką. Ale z twarzy to faktycznie jakiś niespełniony kleryk. Być może planowane uderzenie, ale z czyjego zlecenia, hmm.

abcd 14.02.2020 09:43
Santo subito! :)

ja 14.02.2020 01:46
Zajefajny kolega Banaszka

antypisior 13.02.2020 16:33
Niezły goguś,popracował trzy dni z dojazdem,ale odprawę weźmie bo mu się po prostu należy!!!

miejscowy 13.02.2020 09:56
Lepiej by było, gdyby do swojej działalności nie mieszał Boga.

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama