Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wiceprezydent Chełma Daniel Domoradzki stracił stanowisko

Ta wiadomość obiegła wszystkie media w regionie, odbiła się też szerokim echem w mediach ogólnopolskich. Daniel Domoradzki nie jest już wiceprezydentem Chełma.
Wiceprezydent Chełma Daniel Domoradzki stracił stanowisko

W środę rano (12 lutego) skierowaliśmy do prezydenta Chełma Jakuba Banaszka pytania w sprawie filmiku, na którym widać jak wiceprezydent Daniel Domoradzki pije alkohol z uczestnikami studniówki. I choć nie doczekaliśmy się odpowiedzi w tej bulwersującej sprawie, w czwartek rano internet obiegła wiadomość, że wiceprezydent został odwołany.

Z oficjalnego komunikatu Urzędu Miasta Chełm wynika natomiast, że Domoradzki zrezygnował z funkcji z powodów zdrowotnych. Na swoim profilu facebookowym rozpisuje się o swojej chorobie, która jakoby była powodem zakończenia kariery w chełmskim urzędzie.

Więcej przeczytacie w poniedziałkowym (17 lutego) wydaniu Super Tygodnia Chełmskiego

 

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Drugi Sort 15.02.2020 21:11
On był wiceprezydentem Chełma? On jest nawiedzony, powinien być "wielebnym", pracować w kurii. Ale odjazd. To się dzieje na prawdę?

abcd 17.02.2020 16:49
Dostać taką fuchę od kumpla i zaorać jedną studniówką. Ale z twarzy to faktycznie jakiś niespełniony kleryk. Być może planowane uderzenie, ale z czyjego zlecenia, hmm.

abcd 14.02.2020 09:43
Santo subito! :)

ja 14.02.2020 01:46
Zajefajny kolega Banaszka

antypisior 13.02.2020 16:33
Niezły goguś,popracował trzy dni z dojazdem,ale odprawę weźmie bo mu się po prostu należy!!!

miejscowy 13.02.2020 09:56
Lepiej by było, gdyby do swojej działalności nie mieszał Boga.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama