Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zniżki dla wielodzietnych

Aquapark zaprasza na wodne atrakcje wszystkie rodziny wielodzietne. W obiekcie od niedawna honorowana jest Ogólnopolska Karta Dużej Rodziny. To ukłon w stronę turystów odwiedzających nasze miasto.
Zniżki dla wielodzietnych
Autor: Chełmski Park Wodny

- Do tej pory w naszej ofercie obowiązywała zniżka tylko dla rodzin z Chełma, posiadających karty wydawane przez urząd miasta. Ale mieliśmy sygnały, że nasi klienci oczekują też zniżek w ramach ogólnopolskiej karty - wyjaśnia prezes Chełmskiego Parku Wodnego Artur Juszczak. - W okresie wakacyjnym odwiedzało nas sporo letników, m.in. z Okuninki, którzy nie kryli zdziwienia, że karta ogólnopolska nie jest u nas honorowana.

Posiadacze chełmskiej karty jeszcze do niedawna mieli zniżkę 50-procentową, jednak poza mieszkańcami Chełma rodziny wielodzietne z żadnej ulgi korzystać nie mogły. Zarząd spółki uznał, że to niesprawiedliwe, bo do parku wodnego przyjeżdżają także mieszkańcy z całego regionu i Polski. Zapadła więc decyzja o zmniejszeniu ulgi dla chełmian do 30 proc. i przyznaniu ulgi 30 proc. właścicielom Ogólnopolskiej Karty Dużej Rodziny.
- Zależy nam na tym, aby wszyscy odwiedzający nas miłośnicy pływania byli zadowoleni z tego, co im oferujemy - dodaje Juszczak.

Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Ale jaja 04.02.2020 22:24
Swoim drożej a przyjezdnym taniej a podatki kto płaci?

KOD 02.02.2020 18:54
Bardzo zła decyzja zabrać swoim 20% bo ich jest więcej i dać przyjezdnym może 2 lub 3 rodziny na miesiąc skorzysta .Zle zarządzanie brak kasy to są powody tych zmian.

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: KkkTreść komentarza: Kiedy dni ChełmaData dodania komentarza: 30.06.2022, 16:17Źródło komentarza: Chełmski rower miejskiAutor komentarza: SuwerenTreść komentarza: A kiedy w końcu przywrócą do życia sygnalizację świetlną na skrzyżowaniu Rejowieckiej i Szpitalnej? Brawo dla gospodarzy miasta za taką opiekę nad mieszkańcami, brawo!Data dodania komentarza: 30.06.2022, 13:50Źródło komentarza: Chełm. Ostrożnie na przejściu przed deptakiem! Nie działa przycisk świateł!Autor komentarza: Sylwester BTreść komentarza: Banaszek nie lubi krytyki.... Tylko propagandę PiS należy głosić uważa. Koreański model.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 12:42Źródło komentarza: Chełm. Słowne potyczki między radnym Sikorą a prezydentem BanaszkiemAutor komentarza: MagdalenaTreść komentarza: Skoro awaria sygnalizacji świetlnej na skrxyżowaniu Rejowiecka-Szpitalna nadal się utrzymuje, to może w kierowanie ruchem niech włączy się policja. To jest jedno z najbardziej niebezpiecznych skrzyżowań w Chełmie, droga tranzytu międzynarodowego. Kierowcy wielkogabarytowych pojazdów bez wyobraźni. Trzeba naprawdę nakombinować się, żeby bezpiecznie opuścić skrzyżowanie nie czyniąc szkody sobie ani innym uczestnikom ruchu. Niektórzy z nich tną przez skrzyżowanie nawet nie zdejmując nogi z gazu. W godzinach szczytu wyjazd ze szpitalnej w Rejowiecką graniczy z cudem. Ktoś powinien kierować ruchem.Data dodania komentarza: 30.06.2022, 11:43Źródło komentarza: Na Rejowieckiej i Szpitalnej bez zmian. Wciąż szukają źródła usterkiAutor komentarza: IbizaTreść komentarza: Mądrze napisane. Zrobili sobie Ibize na bidnej Okunince.Data dodania komentarza: 29.06.2022, 23:14Źródło komentarza: Wiadomo, kto utonął w Okunince. Policjanci apelują o rozsądek nad wodą
Reklama
Reklama