Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Zmiany rozkładu jazdy CLA od 2 marca

Dwie linie, 2B oraz 5C, pozostają bez zmian trasy i rozkładu, ale zmienią numerację - kolejno na 14 i 10. Od 2 marca CLA zawiesi natomiast linie 15 i 24.
Zmiany rozkładu jazdy CLA od 2 marca
Autor: Chełmskie Linie Autobusowe

Autobusy linii nr 6 i nr 7 będą kursowały tylko w jednym, przeciwnym do siebie kierunku. Trasa linii nr 6: Jagiellońska Pętla – Rolnicza – 11 Listopada – I Pułku Szwoleżerów – Pl. Gdański – AK – Lwowska – Droga Męczenników – Połaniecka – Wolności – Wojsławicka – Żołnierzy I AWP – Hrubieszowska – Litewska – Ogrodnicza – Łowiecka – Jagiellońska Pętla. Trasa linii nr 7: Jagiellońska Pętla – Łowiecka – Ogrodnicza – Litewska – Hrubieszowska – Wiejska – Batorego – Żwirki i Wigury – Żołnierzy I AWP – Wojsławicka – Wolności – Połaniecka – Droga Męczenników – Lwowska – AK – Lubelska – Młodowskiej – I Pułku Szwoleżerów – 11 Listopada – Rolnicza – Jagiellońska Pętla.

Kolejna zmiana obejmie linię nr 13, która z Dworca PKP pojedzie kolejno przez: Piłsudskiego – Wołyńska – Brzóski – 11 Listopada – I Pułku Szwoleżerów – Słowackiego – Żwirki i Wigury – Żołnierzy I AWP – Wojsławicka – 3 Maja – Lwowska – AK – Lubelska – Zawadówka – Os. Gwarek Pętla, natomiast w drodze powrotnej: Os. Gwarek Pętla – Zawadówka – Lubelska – AK – Lutosławskiego – Wieniawskiego – Lwowska – 3 Maja – Wojsławicka – Żołnierzy I AWP – Hrubieszowska – Wiejska – Batorego – Słowackiego – I Pułku Szwoleżerów – Piłsudskiego – Dworzec PKP.

Autobusy linii nr 5 z kolei, w związku z pojawieniem się przystanku przy ul. Rolniczej (Rolnicza / Reja), nie będą jechały przez przystanek Przemysłowa / Rolnicza.

Od 2 marca nastąpi także zmiana kierunków odjazdów z przystanków na Osiedlu Gwarek, w związku z tym, że jest tam nowa pętla. Autobusy kursujące w kierunku ul. Lubelskiej będą odjeżdżały z przystanku zlokalizowanego przy blokach, natomiast w kierunku ul. Rejowieckiej z przystanku zlokalizowanego po przeciwnej stronie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
weeqweqwewq 27.01.2020 20:39
a do CASTORAMY bedzie coś jeżdzić , miał być przystanek przy Castoramie i co???? JACJO :: MR Persidentos :)

Czytelnik/pasażer 27.01.2020 14:36
Piszecie Państwo, że "Kolejna zmiana obejmie linię nr 13". Tej linii nie może objąć żadna zmiana, gdyż obecnie nie istnieje taki numer linii. To będzie nowa linia, która pojawi się w rozkładzie 2 marca.

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama