Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama baner reklamowy

Tymczasowy areszt za znęcanie się nad psami [VIDEO]

Sąd Rejonowy w Chełmie orzekł wczoraj trzymiesięczny tymczasowy areszt wobec zatrzymanego przez policjantów 21-latka. Mężczyzna działając ze szczególnym okrucieństwem przy użyciu kuchennego noża znęcał się nad dwoma psami. Czworonogom została udzielona pomoc weterynaryjna. Zgodnie z przepisami czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.
Tymczasowy areszt za znęcanie się nad psami [VIDEO]

Kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie zatrzymali 21-letniego mieszkańca miasta, który okazał się sprawcą zranienia dwóch psów. W miejscu jego zamieszkania policjanci znaleźli i zabezpieczyli nóż, którym się posługiwał. Czworonogom została udzielona pomoc weterynaryjna. Mężczyzna swoje zachowanie tłumaczył wypitym wcześniej alkoholem i niepamięcią odnośnie przebiegu całego zdarzenia.

Zostały mu przedstawione zarzuty znęcania się nad zwierzętami ze szczególnym okrucieństwem. W czwartek (23 stycznia) Sąd Rejonowy w Chełmie zastosował wobec 21-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Zgodnie z przepisami Ustawy o Ochronie Zwierząt mężczyźnie grozi kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Aresztowany za pocięcie psa.mp4

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamatelefon
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarylkaTreść komentarza: Czy posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek będzie interweniować?Data dodania komentarza: 13.02.2026, 08:00Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: Nie chce sięTreść komentarza: Ludziom nie chce się pracować, mają renty alkoholowe, 800+, zasiłki dla bezrobotnych itp.itd. Państwo daje więc po co pracować, kiedyś Państwo nie dawało to ludzie pracowali. Nawet do skoszenia trawy trudno kogoś znaleźć.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 23:46Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: I to jest prawda. Teraz wojsko to zbiorowisko ludzi, którzy nie odnaleźli się na rynku cywilnym. Czy się stoi czy się leży 6 tyś. się należy.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 22:22Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: ElzbietaTreść komentarza: Oby usuneli te zlomy z przed budynku co stoja pod wiata.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 15:36Źródło komentarza: Gm. Żmudź. Znaleźli wykonawcę dla ochotników. Ile będzie kosztował lifting ich bazy w Żmudzi?Autor komentarza: RRTreść komentarza: Po pierwsze ludziom nie chcę się pracować, zawsze tak było. Po drugie środki na aktywizację są mocno zredukowane ponieważ mnóstwo kasy idzie na obronność. Po trzecie po co pracować jak można bez większego wykształcenia pójść do wojska i osoba bez doświadczenia może zarabiać więcej nic tą która posiada wieloletni staż pracy. Po co dokładać jak można przejadać.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 14:42Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama