Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Klient niezadowolony z promocji

Nasz Czytelnik skarży się na wysokie ceny w chełmskim aquaparku i promocję feryjną, która obowiązuje w godzinach, kiedy rodzice pracują. - Gdybym nie posiadał karty stałego klienta, to bym wolał zabrać dzieci na inne atrakcje nawet do sąsiednich miast.
Klient niezadowolony z promocji

- Aktualne ceny w parku wodnym są moim zdaniem za wysokie, tym bardziej że są ferie - tłumaczy nasz Czytelnik. - A promocje to żadne promocje, bo obowiązują do godziny 14, a wszyscy wiemy, że dzieci mają ferie, ale rodzice pracują i mają wolne dopiero po południu.

- To promocja dla dzieci, nie dla rodziców. Dzieci mają ferie od rana, a nie od 16 - odpiera argumenty prezes parku wodnego Artur Juszczak. 

Niestety, jak tłumaczy nasz czytelnik, zniżki w okresie ferii to nie jest jedyny problem, który chciałby poruszyć. Kolejny to wysokie ceny w obiekcie. 

- Obecnie bilet ulgowy za 200 minut kosztuje 28 zł, a było 22 zł. Dodatkowo zlikwidowano bilety rodzinne - żali się nasz Czytelnik. - Gdybym nie posiadał karty stałego klienta, to bym wolał zabrać dzieci na inne atrakcje nawet do sąsiednich miast. Czytałem post na Facebooku, że na początku roku zabrakło kart stałego klienta.

- Rzeczywiście przez dwa lub trzy dni karty stałego klienta nie były dostępne, ponieważ zainteresowanie nimi było tak duże, że zwyczajnie ich zabrakło - wyjaśnia prezes Juszczak. - To chyba dobrze, że karty cieszą się tak dużą popularnością. Zależy nam na tym, aby park wodny cieszył jak największą frekwencją i tętnił życiem. Wygląda na to, że pomysł z kartą stałego klienta był strzałem w dziesiątkę. 

Park wodny przygotował też jeszcze inną atrakcję dla "feryjnych" bywalców. Już w najbliższy poniedziałek w basenie sportowym pojawi się Wodny Plac Zabaw. 

- To fantastyczna atrakcja nie tylko dla małych, ale i dużych! Wstęp na Wodny Plac Zabaw w cenie biletu, bez żadnych dodatkowych opłat - podkreśla prezes Juszczak. - Atrakcja będzie dostępna do końca ferii.

W związku z tym możliwość swobodnego pływania w basenie sportowym w dniach 20-26 stycznia będzie ograniczona. Wolne mają być tylko dwa tory.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Kryslc 23.01.2020 08:52
Drogo ale przecież nacie 500 hehehe to wystarczy na wejście kilka razy. Socjalizm kosztuje

miejscowy 23.01.2020 08:47
Nawet gdyby było za darmo, to też znalazł by się jakiś niezadowolony. Typowe polaczki.

Chełmianin 22.01.2020 17:48
Kiedy Prezydent Jakub wezwie na dywanik Prezesa Artura? Prezesa Zbyszka wezwał za podniesienie cen na ferie. No to kiedy?

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!
Reklama
Reklama