Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 22:05
Reklama Zaproszenie do plebiscytu Niedźwiedzie Biznesu 2022

Podziel się tym, co masz

Poseł Anna Dąbrowska-Banaszek zachęca do wzięcia udziału w akcji "Podziel się tym, co masz". Chodzi o wsparcie kuchni dla ubogich.
Podziel się tym, co masz

- Czasami nie trzeba dużo, aby zrobić coś wartościowego. Ważne, by mieć otwarte serce... - podkreśla Dąbrowska-Banaszek.

Jak tłumaczy chełmska parlamentarzystka, z prośbą o pomoc zwróciła się do niej grupa osób związana z krasnostawską jadłodajnią.

W Krasnymstawie od wielu lat działa kuchnia dla ubogich im. św. Matki Teresy z Kalkuty - prowadzona jest przez parafialną Caritas "Ludzie ludziom". Zlokalizowana jest przy parafii pw. Trójcy Przenajświętszej w Krasnymstawie i nadzorowana bezpośrednio przez ks. Romana Skowrona.

Kuchnia wydaje obiady w dni powszednie, od poniedziałku do piątku, dla osób ubogich znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej. Żeby móc to robić, kuchnia potrzebuje produktów.

- Moje biuro, włączając się w tę inicjatywę, będzie pośrednikiem w przekazywaniu produktów żywnościowych, trwałych i z dłuższym okresem ważności. Można będzie takie produkty przynosić do biura w godzinach otwarcia - tłumaczy posłanka. - Potem będą one sukcesywnie przekazywane do kuchni dla ubogich.

Biuro poseł  Dąbrowskiej-Banaszek znajduje się przy ul. Lwowskiej, w tym samym budynku co senatora Józefa Zająca. Czynne jest w poniedziałek w godz. 11-16, we wtorek w godz. 10-16 oraz od środy do piątku w godz. 9.30-13.30.

Jeśli ktoś chciałby przekazać większą ilość produktów, a nie ma możliwości przyniesienia, można umówić się na ich odbiór. Nr tel. do kontaktu 519 322 285.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Wolontariusz 15.01.2020 11:29
Super pomysł!!!!! Podoba mi się ale mam też pytanie do pani poseł,dlaczego w chelmskiej siódemce Caritas już nie działa?A bylo tyle sukcesów i wspaniałych akcji...Trochę żal...

ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama