Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
środa, 5 października 2022 01:07
Reklama Reklama formy Pomix

W chełmskim aquaparku nieco drożej

Wraz z nowym rokiem w Chełmskim Parku Wodnym zmienił się cennik, który obowiązuje od wczoraj. Podwyżka jest symboliczna, ponieważ wynosi 2 zł.
W chełmskim aquaparku nieco drożej

Jak poinformowali zarządcy aquaparku na swoim Facebooku, także ich nie ominęła konieczność zmian cennika. Ale nie brakuje również dobrych wiadomości, ponieważ wszystkie aktualne promocje nadal obowiązują, a dotyczą: Wieczornego Pływania, Porannego Pływania dla Seniorów, Leniwych Poniedziałków, Studencki Środ, Taniego Grania, Squash Budzika, Sobót Przedszkolaka oraz Tężni za 5 zł.

- Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę specjalną dla szkół publicznych i niepublicznych – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00 każda szkolna grupa zorganizowana (min. 15 osób) będzie mogła skorzystać z całej strefy basenowej w cenie 10 zł/os. za 100 minut. Ponadto 50% rabatu na kręgielnię oraz squasha od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00 (każda osoba będzie mogła wynająć tor na kręgielni i kort do squasha z 50% rabatem), a także bilet ulgowy dla rodziców/opiekunów wchodzących z dzieckiem do 13 lat.

Nowy cennik obowiązujący w Chełmskim Parku Wodnym możecie sprawdzić poniżej:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
chełmianin 04.01.2020 22:07
Juszczak czy Jędruszczak ? to kałuża i to kałuża. Najlepszym szefem był Z. Mazurek - to on od a do z wybudował ten obiekt, zorganizował jego funkcjonowanie i nieźle nim zarządzał. I najważniejsze że się nie zeszmacił i po zmianie władzy nie zdecydował się na kolaborację z tzw. dobrą zmianą jak Juszczak, Jędruszczak czy kilu innych kałużopodobnych. Szacun za to!!

Mirek 03.01.2020 13:47
Nieco drożej. Wolne żarty! 20zł za godzinę na tzw.tygodniu /16:00-22:00/, to już gruba przesada. Dziękuję, NIE korzystam. Z pewnością poradzicie sobie z rosnącymi kosztami utrzymania, beze mnie i pewnie wielu innych, tak samo myślących osób. Proponuję wprowadzić zasadę, że zarząd otrzymuje pobory tylko w tych miesiącach, kiedy wypracowują DOCHÓD. Może dopiero wtedy, znajdą inne rozwiązania na uzyskanie zysku, niż podnoszenie ceny biletów. To potrafi KAŻDY GŁUPI, i nie potrzebowałby do tego studiów, fakultetów, menadżerów i prezesów na stołkach.

Pływak 05.01.2020 15:45
To są ceny warszawskie https://www.wodnypark.com.pl/oferta/basen/cennik.html?gclid=EAIaIQobChMIp4HHodns5gIViYSyCh0JFQiPEAAYASABEgJMWvD_BwE

KOMENTARZE
Autor komentarza: Prawda w oczy koleTreść komentarza: Czyli dostaną biedni Ukraińcy i Polskie nie Roby..... A co z wycieczkami autokoraowymi w których jadą matki z dziećmi na jeden dzień do Polski z przewodnikiem który pomaga załatwić świadczenia socjalne... I kobiety z dziećmi jadą spowrotem na Ukrainę a po kilku miesiącach wracają po raz kolejny na 1 dzień żeby manna z nieba spadała przez kolejne miesiące......Data dodania komentarza: 04.10.2022, 09:02Źródło komentarza: 500 plus nie dla każdego? Rząd nie wyklucza progów dochodowychAutor komentarza: GohaTreść komentarza: Żydzi nie byli lubiani z powodu lichwy. To wszystko.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 16:05Źródło komentarza: Wojsławice. KLĄTWA CZY ŹLI LUDZIE? Mord rytualny, czarna ospa, dziwna zbrodnia...Autor komentarza: ignacTreść komentarza: wszyscy byli trzeżwi -niesamowiteData dodania komentarza: 02.10.2022, 19:22Źródło komentarza: Karambol w Tytusinie. Jedna ranna osoba została w szpitaluAutor komentarza: FANPISTreść komentarza: Super brawo ChKS Arka Chełm ,oby tak do konca sezonu.Data dodania komentarza: 02.10.2022, 18:00Źródło komentarza: Zwycięstwo na początek sezonu. ChKS Arka Chełm pokonała AZS OlsztynAutor komentarza: andyTreść komentarza: chodziłem do "trójki" i tam był przystanek starego typu - może nie był przezroczysty ale spełniał swoją funkcję - można było się schronić przed wiatrem stając za wiatą niekoniecznie wewnątrz a tu? wystarczy sama ławka, bo ten dach to nic nie zasłoniData dodania komentarza: 02.10.2022, 10:50Źródło komentarza: Chełm: Błędy na przystankach wytykali mieszkańcy. Radni pytali też o rozmiary
Reklama
Reklama