Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Czwartek, 11 sierpnia 2022 03:47
Reklama

W chełmskim aquaparku nieco drożej

Wraz z nowym rokiem w Chełmskim Parku Wodnym zmienił się cennik, który obowiązuje od wczoraj. Podwyżka jest symboliczna, ponieważ wynosi 2 zł.
W chełmskim aquaparku nieco drożej

Jak poinformowali zarządcy aquaparku na swoim Facebooku, także ich nie ominęła konieczność zmian cennika. Ale nie brakuje również dobrych wiadomości, ponieważ wszystkie aktualne promocje nadal obowiązują, a dotyczą: Wieczornego Pływania, Porannego Pływania dla Seniorów, Leniwych Poniedziałków, Studencki Środ, Taniego Grania, Squash Budzika, Sobót Przedszkolaka oraz Tężni za 5 zł.

- Dodatkowo przygotowaliśmy ofertę specjalną dla szkół publicznych i niepublicznych – od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00 każda szkolna grupa zorganizowana (min. 15 osób) będzie mogła skorzystać z całej strefy basenowej w cenie 10 zł/os. za 100 minut. Ponadto 50% rabatu na kręgielnię oraz squasha od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 14:00 (każda osoba będzie mogła wynająć tor na kręgielni i kort do squasha z 50% rabatem), a także bilet ulgowy dla rodziców/opiekunów wchodzących z dzieckiem do 13 lat.

Nowy cennik obowiązujący w Chełmskim Parku Wodnym możecie sprawdzić poniżej:


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
chełmianin 04.01.2020 22:07
Juszczak czy Jędruszczak ? to kałuża i to kałuża. Najlepszym szefem był Z. Mazurek - to on od a do z wybudował ten obiekt, zorganizował jego funkcjonowanie i nieźle nim zarządzał. I najważniejsze że się nie zeszmacił i po zmianie władzy nie zdecydował się na kolaborację z tzw. dobrą zmianą jak Juszczak, Jędruszczak czy kilu innych kałużopodobnych. Szacun za to!!

Mirek 03.01.2020 13:47
Nieco drożej. Wolne żarty! 20zł za godzinę na tzw.tygodniu /16:00-22:00/, to już gruba przesada. Dziękuję, NIE korzystam. Z pewnością poradzicie sobie z rosnącymi kosztami utrzymania, beze mnie i pewnie wielu innych, tak samo myślących osób. Proponuję wprowadzić zasadę, że zarząd otrzymuje pobory tylko w tych miesiącach, kiedy wypracowują DOCHÓD. Może dopiero wtedy, znajdą inne rozwiązania na uzyskanie zysku, niż podnoszenie ceny biletów. To potrafi KAŻDY GŁUPI, i nie potrzebowałby do tego studiów, fakultetów, menadżerów i prezesów na stołkach.

Pływak 05.01.2020 15:45
To są ceny warszawskie https://www.wodnypark.com.pl/oferta/basen/cennik.html?gclid=EAIaIQobChMIp4HHodns5gIViYSyCh0JFQiPEAAYASABEgJMWvD_BwE

Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: EWATreść komentarza: Bardzo dziwna sprawa z tym brakiem projektu rewitalizacji...Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:25Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: Mieszkanka AndersaTreść komentarza: Zapraszam na os Zachód na ulicę Andersa,koła w samochodzie można pourywać.Data dodania komentarza: 10.08.2022, 20:06Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: mikiTreść komentarza: na Kochanowskiego z Włodawskiej ciężko skręcić bez zaliczenia dziury a jest ich tam kilkanaścieData dodania komentarza: 10.08.2022, 19:43Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: Romek.Treść komentarza: ULICA TADEUSZA REYTANA I MOŚCICKIEGO W CHEŁMIE JEST MOCNO ZNISZCZONA SĄ DZIURY I KOLEINY !Data dodania komentarza: 10.08.2022, 18:57Źródło komentarza: Chełm: Lista pierwszych ulic, które zostaną wyremontowane została opublikowana!Autor komentarza: ehTreść komentarza: A te dzieci na placu budowy też zatrudnione? Widać jak miasto oszczędza... a tak na poważnie, tam były matki i robotnicy, nikt nie zauważył że chłopak wbiegł?Data dodania komentarza: 10.08.2022, 17:21Źródło komentarza: Chełm. Studnia z pl. Łuczkowskiego rozebrana. Sprawdziliśmy, jak ma wyglądać po remoncie [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama