Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Chełmskie lodowisko już działa

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji otwierzył sztuczne lodowisko przy ulicy Sienkiewicza jeszcze we wtorek. Można z niego korzystać w godz. 8:00 - 19:00.

Pewne jest już, że w grudniu cennik się nie zmieni. Co będzie w styczniu? Dyrektor ośrodka sportu nie podjął jeszcze decyzji.

Bilet normalny za godzinę jazdy kosztuje 6 zł, zaś ulgowy – 4 zł. Za wypożyczenie łyżew i bilet normalny trzeba zapłacić 9 zł, za pakiet: wypożyczenie i bilet ulgowy - 7 zł. Za korzystanie z boiska będą płacić też uczniowie, którzy jeżdżą na łyżwach na lekcjach wf-u. Cena dla chełmskich szkół wynosi 2 zł za godzinę, dla uczniów spoza miasta - 3 zł za godzinę. MOSiR honoruje także ulgi dla posiadaczy Chełmskiej Karty 3 PLUS. Osoby z kartą dużej rodziny płacą połowę.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama