Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Chełm: Wpadł przez nerwowe zachowanie

Policjanci zatrzymali w Chełmie 17-latka, który miał przy sobie mefedron. W czwartek został doprowadzony do prokuratury.

W środę wieczorem chełmscy policjanci zwrócili uwagę na 17-latka przy ul. Partyzantów, który na widok radiowozu zaczął się nerwowo zachowywać.

- W pewnej chwili młody mężczyzna odłożył coś na ziemię. Jak się okazało był to mefedron o wadze ponad 30 gramów - mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy KMP w Chełmie. - Funkcjonariusze zatrzymali 17-latka i zabezpieczyli środki odurzające. Po wykonaniu czynności został doprowadzony do prokuratury, gdzie zastosowano wobec niego środek zapobiegawczy w postaci dozoru Policji.

Posiadanie narkotyków zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 3.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama Drosed
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama