Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Parking przy akademiku zamknięty?

Przy ul. Nowy Świat zrobiło się ciaśniej niż zwykle. Jak poinformował nas jeden z Czytelników, od kilku dni parking przy akademiku PWSZ jest zamknięty. To zmusza studentów do poszukiwania innych miejsc do pozostawienia samochodu, co na blokowisku nie jest wcale łatwe.
Parking przy akademiku zamknięty?

- Parking przy akademiku jest zagrodzony szlabanem i stoi pusty, albo są na nim zostawione dwa lub trzy samochody - informuje Czytelnik. - Tymczasem studenci zajmują miejsca parkingowe, które należą do mieszkańców Chełmskiej Spółdzielni Mieszkaniowej. Ulica przy poczcie też jest pozastawiana rzędami aut po obu stronach. Tymczasem parking akademika jest pusty. Skąd ta kuriozalna decyzja?

Zablokowanie wjazdu na parking przy akademiku wiąże się jednak z kwestią bezpieczeństwa.

- Powodem zamknięcia jest udrożnienie drogi pożarowej, a takie zalecenie wydała nam straż pożarna - wyjaśnia Krzysztof Ćwiek, kierownik domu studenckiego PWSZ w Chełmie. - Miejsce to musi być przejezdne, gdyby doszło do pożaru lub innego zdarzenia, które wymaga interwencji służb ratowniczych.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
P.P.P.P. 17.05.2022 22:16
To w takim razie żaden samochód tam nie powinien stać. A stoją te które płacą za parking. PWSZ zarabia na studentach. WSTYD! Takie ogromne dotacje dostają z Ministerstwa Edukacji a jeszcze pieniądze za parking biorą! Panie TOFIL, powinien bać się ze wstydu spalić!

aaaaa 19.05.2022 08:59
nie ze*** się

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama