Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Chełm: Będą remonty kolejnych ulic

Urząd Miasta szuka wykonawców, którzy przebudują kilka odcinków chełmskich ulic. 31 października ruszyło postępowanie przetargowe.

Jak podają władze miasta na swoim profilu na Facebooku, wśród zadań do realizacji znajdą się: 

  • ul. Gustawa Orlicz - Dreszera,
  • ul. Ceramiczna,
  • Al. 3 Maja wraz z rondem Wojsławicka - Mościckiego
  • ul. Kolejowa do Al. Piłsudskiego,
  • ul. Waśniewskiego. 

Znaczna część środków finansowych, które pokryją realizację wymienionych inwestycji, pochodzi z Funduszu Dróg Samorządowych. Ponadto, w ogłoszeniu przetargowym znalazła się budowa placu pod kontenery na odpady komunalne przy ul. Kredowej (jeden z pomysłów, które wygrały w ubiegłorocznym Budżecie Obywatelskim). 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Pomyślcie ludzie 18.11.2019 15:56
Czy Wy udajecie głupich czy jesteście? Ciągle pytania o rejowiecką i o rampę... Jest spór z Budinexem i winny sytuacji nie jest prezydent na pewno. Zamiast się cieszyć z remontów to ciągle tylko wyciąganie tych dwóch ulic. POwcy jak widać nie śpią i nie potrafią pogodzić się z porażką...

Prawdomówca 05.11.2019 13:48
Oczywiście że prezydent miasta nic nie robi dlatego też rampa brzeska i rejowiecka wyglądają tak jak wyglądają ?

kłamstwa wyborcze 05.11.2019 09:04
tzw. prezydencina pisowski leci na wywczas do USA a rejowiecka z rampą leżą ... bo kasy nie ma

Jan 05.11.2019 06:36
A może MPRD zrobi za darmo, a potem odda jeszcze dywidendę do miasta? Tak jak inne spółki!

chełmski kierowca 04.11.2019 14:07
A rejowiecka i rampa to gdzie???

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama