Do wypadku doszło po godzinie 11 w czwartek (17 października). Wyglądało to dosyć groźnie. Na szczęście ani kierowcy autobusu, 53-latkowi z gm. Chełm, ani pasażerom nic się nie stało. Sprawczyni zdarzenia z obrażeniami trafiła do szpitala, ale nie były poważne. Zdarzenia zakwalifikowano jako kolizję drogową.
Lewy pas ruchu w stronę Lublina w czwartkowe popołudnie był zablokowany. To dodatkowo utrudniło ruch w tej części miasta, od kilku dni zakorkowanej przez remont przejazdu przy ulicy Lubelskiej.
![Chełm: Jazdę skończyła na autobusie [VIDEO] Chełm: Jazdę skończyła na autobusie [VIDEO]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-chelm-jazde-skonczyla-na-autobusie-video-1653419001.jpg)

Napisz komentarz
Komentarze