Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama

Oskarżony o kierowanie gangiem przemytników popełnił w celi samobójstwo

Śledztwo w sprawie śmierci Radosław M., ps. Malwa, nadal owiane tajemnicą.
Oskarżony o kierowanie gangiem przemytników popełnił w celi samobójstwo

Autor: pixabay.com

Prokuratura Okręgowa w Lublinie nie zdradza okoliczności tego zdarzenia ani wyników sekcji zwłok. Wiadomo, że Radosław M. był jednym z głównych oskarżonych w sprawie, dotyczącej 32-osobowego gangu, zajmującego się przemytem i handlem papierosami z Ukrainy i Białorusi. Przed sądem nie stanie, popełnił samobójstwo w ubiegły piątek.

Szczegóły w najnowszym numerze Super Tygodnia Chełmskiego, który ukaże się już 30 września.



 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Sasza 30.09.2019 14:01
Radik haroszy był malczyk. The best, malboro i fest

Zeriba 27.09.2019 21:07
Fiszowej kupował głosy taki cwaniaczek był a tu łup nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka

Igor 29.09.2019 14:45
A jakie to ma znaczenie do tej sprawy?

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama