Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Atak na chełmski kebab!

W jednym z chełmskich lokali z kebabem, mieszczącym się na pl. Łuczkowskiego, doszło do ataku. Prawdopodobnie na tle rasistowskim.
Chełm: Atak na chełmski kebab!

Sprawców było dwóch. Byli bardzo agresywni i wykrzykiwali rasistowskie hasła. Wezwana policja zainterweniowała błyskawicznie - obaj agresorzy zostali zatrzymani. Według komunikatu policji okazali się nimi dwaj mieszkańcy Chełma w wieku 32 i 33 lat. Świadkowie całego zdarzenia, przypadkowi przechodnie z pl. Łuczkowskiego nie chcieli się wypowiadać na ten temat.Całą interwencję obserwowała grupa dzieci, która właśnie przechodziła pod okiem opiekunów przez centrum miasta.

Więcej informacji już w poniedziałkowym numerze Super Tygodnia Chełmskiego (30 września). 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
***osław 29.09.2019 15:11
mieszany mieszany

Jerzy 27.09.2019 16:59
Zbastujmy z tym rasizmem. Po prostu poklocili się. Jakby to arab zaatakował też by był to rasistowski atak?

miejscowy 26.09.2019 08:43
A może z powodu wiszącego nad wejściem patrona.

Jon 26.09.2019 02:43
Sos ostry czy mieszany?

Pinki 25.09.2019 23:03
Poprostu chamstwo i prostactwo

Justyna 25.09.2019 17:05
Tak jak zawsze jeśli obcokrajowiec to atak na tle rasistowskim. A może ktoś by napisał wreszcie o tym jak ci panowie z kebabów podrywają dziewczyny i co do nich mówią. A to nie wszystko. Takie teksty mówią do pań, które przyszły ze swoimi facetami. I dziwić się tu, że chłopakom nerwy puszczają.

marS_ci_na_klate 25.09.2019 21:37
Przes takich ludzi dobre hlopakj oglandajom swiat za krat.

Ona 26.09.2019 16:39
Czyli przez jakich?czy to oni zaczepiali tych ludzi czy te patusy napadli na pracownikow?idz do szkoly i naucz sie pisac bo chyba szkole omijales szerokim lukiem.

Inka 26.09.2019 16:42
Wielokrotnie slyszalam jak to pijane laski przychodza i zaczepiaja pracownikow.wiec moze trzeba zastanowic sie najpierw nad swoim zachowaniem dajac przyzwolenie na takie zachowanie

Anonim 28.09.2019 18:46
A ty taka piękna ze ciebie tez podrywają ? Akurat znam tych chłopaków z tego kebaba wiec ??? może pomyliłaś kebaby laluniu ???? żal po prostu żal mi ciebie ???????????????????????

Wojtas 25.09.2019 16:24
Duży kabab musi być ???