Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 05:25
Reklama

Chełm: Radna w obronie kupców

Po raz kolejny radna Agnieszka Ostrowska interweniuje w sprawie kupców handlujących na jednym z chełmskich osiedli. Chodzi o zapewnienie godnych warunków do sprzedaży.
Chełm: Radna w obronie kupców

- Ponownie zwrócili się do mnie kupcy handlujący na os. Zachód. Nie mają wydzielonego miejsca dla handlu, a tam, gdzie obecnie sprzedają swoje towary, warunki są niesprzyjające, zwłaszcza w dni deszczowe - informuje radna.

Postanowiła złożyć w tej sprawie interpelację do ratusza. Ostrowska przypomniała w piśmie do przewodniczącego rady Longina Bożeńskiego, że poruszała już temat rozbiórki muru okalającego osiedlowy bazar.

- Nie wiem, czy warunki, jakie tam stworzono, miały zachęcać czy odstraszać kupców, jak i kupujących - dodaje.

Na koniec swojego wystąpienia radna prosi o rewitalizację targowiska na osiedlu Zachód tak, by zmieniły się warunki handlu i estetyka tego miejsca.

5 września prezes spółki zajmującej się chełmskimi targowiskami planuje zorganizować konsultacje z kupcami, podczas których będzie rozmawiał na temat zmian i sugestii handlujących. Spotkanie odbędzie się w Chełmskiej Bibliotece Publicznej. Początek o godz. 17.

- Zapraszamy wszystkich, tych zadowolonych i tych niezadowolonych. Będzie to znakomita okazja, aby porozmawiać o problemach i poszukać rozwiązań - dodaje prezes Artur Juszczak.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
JAA 05.09.2019 15:54
bazar upadł zanim powstał, a paru straganiarzy bo to nie są kupcy handluje na rogu koło wędkarskiego bez żadnych opłat i kas fiskalnych NA CZARNO i w życiu się nie przeniosą

Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama