Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama Stachniuk Optyk
Reklama

Sport: Mali piłkarze pojadą na Camp Nou

Dziewięciodniowy zimowy obóz piłkarski na Costa Brawa Camp organizuje dla młodych fanów piłki nożnej Klub Sportowy Polesie Urszulin. Wyjazd planowany jest podczas ferii zimowych 13-26 stycznia 2020 roku, ale zapisy chętnych już się rozpoczęły.
Sport: Mali piłkarze pojadą na Camp Nou

KS Polesie Urszulin prowadzi na co dzień szkółkę piłkarską dla chłopców pod patronatem Górnika Łęczna oraz szkółkę piłkarską dla dziewczynek, a także sekcję lekkoatletyczną i różne zajęcia prozdrowotne. By urozmaicić swoją ofertę, zdecydował się zorganizować swoim podopiecznym zimowy wyjazd do Hiszpanii. Na obóz mogą pojechać dzieci z roczników od 2006 do 2011. Każdego dnia planowane są dwa treningi piłki nożnej, prowadzone przez trenerów Polesia. Odbędą się one na kompleksie kilkunastu boisk trawiastych. Przewidziane są również dodatkowe treningi na plaży i sparingi z drużynami hiszpańskimi.

Oprócz pogłębiania wiedzy i umiejętności piłkarskich program zakłada również zwiedzanie najciekawszych zabytków Barcelony, wycieczkę do Tossa de mar, animacje hotelowe, pokazy tańca i dyskoteki. Nie mówiąc już o noclegach w hotelu trzygwiazdkowym z basenami na wybrzeżu Costa Brava.

- Wychodzimy z założenia, że warto przeżyć taką piłkarską przygodę życia, dlatego zdecydowaliśmy się na organizację tego obozu. Propozycja jest niezwykle atrakcyjna, gdyż oprócz codziennych treningów piłki nożnej dzieci będą mogły zwiedzić słynny stadion Camp Nou i wziąć udział w meczu FC Barcelony, która 19 stycznia zagra z Granadą – beniaminkiem hiszpańskiej LaLigi. Nasi mali piłkarze zobaczą, jak na boisku radzą sobie Lionel Messi, Luis Suarez czy Antoine Griezmann – mówi Grzegorz Gołoś, prezes zarządu KS Polesie Urszulin.

Więcej informacji na temat obozu zainteresowani uzyskają pod numerem telefonu 504-636-353 lub na www.polesieurszulin.pl.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MałgoTreść komentarza: Pomysł bardzo fajny, natomiast uważam, że powinien być przemyślany także pod kątem potencjalnej rozbudowy trasy wzdłuż wschodniej granicy aż do Białej Podlaskiej, więc raczej toru lepiej byłoby poprowadzić od zachodniej strony, żeby e przyszłości to pociągnąć dalej.Data dodania komentarza: 7.02.2026, 10:27Źródło komentarza: Włodawa: Pociągiem do centrum miasta. Historyczna szansa czy inwestycja na wyrost?Autor komentarza: SOBOLTreść komentarza: CZY REDAKTOREK TEGO ARTYKUŁU ZAUWAŻYŁ TYLKO KAPTURData dodania komentarza: 7.02.2026, 07:45Źródło komentarza: 18-latka potrącona na pasach. Poszybowała w górę i upadła. Zobacz nagranie [FILM]Autor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Bardzo przepraszam Chełmian, że pozajączkowali mi się z Zamościakami i Panią Radną wcisnąłem do grona Mieszkańców zacnego Chełma. Swoją drogą, to czy taki CZARCI POMIOT w osobie Pana Maleńczuka miałby szansę na zrozumienie swojej twórczości wśród radnych Chełma?Data dodania komentarza: 6.02.2026, 19:36Źródło komentarza: Lubelskie. Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: KosmitaTreść komentarza: Pani Radna Martyna Martyniuk, jako podpiardująca FIOŁKAMI i mocno zaangażowana w w sprawy wyższego rzędu typu „Ą” i „Ę”, ma rację. Następnym razem Łobuza Maleńczuka, jak tylko się pojawi w szacownym mieście Chełm, powinna przykładnie oćwiczyć nahajką, tak dla przykładu. Co by więcej taki POMIOT nie obsrywał swą obecnością tak Zacnego GRODZISKA.Data dodania komentarza: 6.02.2026, 15:07Źródło komentarza: Lubelskie. Radni PiS nie lubią Maleńczuka, a Maleńczuk ich. Odpłacił się na scenieAutor komentarza: wyborcaTreść komentarza: Stefaniuuuuuk!Data dodania komentarza: 6.02.2026, 11:50Źródło komentarza: Były prezydent o Stefaniuku: „Nie ma pojęcia o poważnej polityce”
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama