Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 15 sierpnia 2022 00:48
Reklama

Chełm: Zmiany w CLA. Nowy rozkład jazdy

Od 2 września wchodzi w życie nowy rozkład jazdy Chełmskich Linii Autobusowych. Spółka powraca do planu sprzed wakacji z drobnymi korektami.
Chełm: Zmiany w CLA. Nowy rozkład jazdy

Przygotowania do wprowadzenia zupełnie nowej siatki połączeń jeszcze trwają, dlatego spółka zdecydowała się na razie skorzystać z rozkładu, który obowiązywał wcześniej.

- Wprowadziliśmy kilka drobnych zmian, o które m.in. wnioskowali nasi pasażerowie. Jedna z nich dotyczy nowej trasy linii nr 5 (od września), a wcześniej 5A - wyjaśnia Mariusz Chudoba, prezes Chełmskich Linii Autobusowych. - Chodzi głównie o młodzież szkolną, która komunikacją miejską dojeżdża do chełmskich szkół średnich.

Piątka będzie rozpoczynać swoją trasę na osiedlu Cementowni. Wyruszy z ul. Jagiellońskiej, a następnie jechać będzie Rolniczą, Wołyńską, Przemysłową do ul. 11 Listopada, a potem korytarzem staromiejskim: I Pułku Szwoleżerów, Pl. Gdański i od Kameny, jak dotychczasowa linia 5A

Nowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie internetowej www.cla.net.pl.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Oli 04.09.2019 06:40
Gdzie są aktualne rozkłady jazdy po 1,09,19r. Na stronie tego nie macie ?

Kubicki 02.09.2019 13:00
Nie ma nowego rozkładu jazdy 12 na ulicy Trubakowskiej i w internecie, w aplikacji.

Shifo 26.08.2019 20:05
Miesiac temu zaprowadzilem samochod do naprawy do warsztatu na ul kolejowej nastepnie udalem sie na przystanek CLA przy dworcu głównym pkp mialem banknot 10zl i chcialem dojechac na plac Gdański ,powiedzialem dzień dobry wsiadajac do autobusu kierowca nic nie odpowiedzial tylko wskazał mi palcem tabliczkę na ktorej pisalo że trzeba miec wyliczone pieniadze na bilet dziś znowu zaprowadzilem samochod do warsztatu ale z sienkiewicza przeszedem w obie strony pieszo fajnie i bez nerwów a moze niech CLA dostarcza kierowcom drobne a podobno spółka jest na minusie.

Reklama
Reklama
Reklama