Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Hanna: Miał 4 promile i kierował

To cud, że skończyło się tylko na uszkodzeniach samochodu. Kompletnie pijany mieszkaniec Zaświatycz swoją jazdę szybko zakończył w przydrożnym rowie.
Gm. Hanna: Miał 4 promile i kierował

41-letni mieszkaniec gminy Hanna, kierujący fordem, popisał się głupotą i nieodpowiedzialnym zachowaniem w ubiegły piątek. Zatrzymał go patrol włodawskiej drogówki. Szybko wyszedł na jaw powód zdarzenia, policjanci od razu wyczuli z ust kierowcy woń alkoholu.

- Wynik na alkomacie to blisko 4 promile w organizmie. Zespół karetki pogotowia zabrał 41-latka do włodawskiego szpitala, gdzie pozostał na obserwacji - informuje Kinga Zamojska-Prystupa z Komendy Powiatowej Policji we Włodawie.

O dalszym losie mieszkańca Zaświatycz zadecyduje sąd. W świetle obowiązujących przepisów, za kierowanie pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości grozi do 2 lat pozbawienia wolności, do 5 tys. zł kary grzywny oraz zakaz prowadzenia pojazdów nawet na 10 lat.

Podobne konsekwencje grożą 55-letni mieszkańcowi Włodawy, który tego samego dnia jechał motorowerem po drodze krajowej we Włodawie pod wpływem alkoholu. Badanie trzeźwości wykazało ponad 2,5 promila alkoholu w organizmie.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama