Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Przeczytaj!
Reklama
Reklama

Chełm: Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Miał ponad 3 promile

Czujność nie zwiodła pracowników Miejskiego Przedsiębiorstwa Gospodarki Komunalnej, którzy zauważyli podejrzanie zachowującego się kierowcę. Nie pozwolili mu odjechać, kiedy zauważyli, że jest pod silnym wpływem alkoholu, i wezwali na miejsce policję.
Chełm: Obywatelskie zatrzymanie pijanego kierowcy. Miał ponad 3 promile

W piątek dyżurny chełmskiej komendy otrzymał zgłoszenie o o udaremnieniu jazdy nietrzeźwemu kierowcy, który wsiadał do samochodu przy al. Piłsudskiego.

- Skierowani na miejsce policjanci ustalili, że pracownicy służb miejskich zauważyli, jak z parkingu przy sklepie chce wyjechać ford - mówi Ewa Czyż, rzecznik KMP w Chełmie. - Siedzący za kierownicą mężczyzna miał wcześniej problem z utrzymaniem równowagi i otwarciem auta. Podejrzewając, że może być nietrzeźwy, zgłaszający podbiegli do niego uniemożliwiając mu tym samym dalszą jazdę.

Policjanci potwierdzili ich przypuszczenia. Badanie stanu trzeźwości 46-letniego chełmianina wykazało, że miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Funkcjonariusze zatrzymali nieodpowiedzialnemu kierowcy prawo jazdy. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego grozi mu nie tylko pozbawienie uprawnień, ale również 2 lata więzienia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Jacek 18.08.2019 23:21
Jeśli nie jest znanym dziennikarzem , politykiem , działaczem , policjantem , sędzią , prokuratorem , aktorem , itp. , lub członkiem rodziny w/wymienionych 1000 % siedzi

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamatelefon
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MarylkaTreść komentarza: Czy posłanka Anna Dąbrowska-Banaszek będzie interweniować?Data dodania komentarza: 13.02.2026, 08:00Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: Nie chce sięTreść komentarza: Ludziom nie chce się pracować, mają renty alkoholowe, 800+, zasiłki dla bezrobotnych itp.itd. Państwo daje więc po co pracować, kiedyś Państwo nie dawało to ludzie pracowali. Nawet do skoszenia trawy trudno kogoś znaleźć.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 23:46Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: TutejszyTreść komentarza: I to jest prawda. Teraz wojsko to zbiorowisko ludzi, którzy nie odnaleźli się na rynku cywilnym. Czy się stoi czy się leży 6 tyś. się należy.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 22:22Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionieAutor komentarza: ElzbietaTreść komentarza: Oby usuneli te zlomy z przed budynku co stoja pod wiata.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 15:36Źródło komentarza: Gm. Żmudź. Znaleźli wykonawcę dla ochotników. Ile będzie kosztował lifting ich bazy w Żmudzi?Autor komentarza: RRTreść komentarza: Po pierwsze ludziom nie chcę się pracować, zawsze tak było. Po drugie środki na aktywizację są mocno zredukowane ponieważ mnóstwo kasy idzie na obronność. Po trzecie po co pracować jak można bez większego wykształcenia pójść do wojska i osoba bez doświadczenia może zarabiać więcej nic tą która posiada wieloletni staż pracy. Po co dokładać jak można przejadać.Data dodania komentarza: 12.02.2026, 14:42Źródło komentarza: Bezrobocie uderza w Chełm i wschodnie powiaty. Włodawa z najwyższą stopą w regionie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama