Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 18:58
Reklama

Siedliszcze: Motocykliści opanują miasto

17 sierpnia w Siedliszczu zaryczą maszyny. Będzie też dobra muzyka i zbiórka w szczytnym celu. A to wszystko podczas I Zlotu Motocyklowego, nad którym patronat objęła nasza redakcja.
Siedliszcze: Motocykliści opanują miasto

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12 mszą polową przy kościele w Siedliszczu. Po niej natomiast motocykliści przejadą drogami gminy.

- Spod kościoła wyruszymy w stronę Majdanu Zahorodyńskiego, a stamtąd przez ul. Szkolną dojedziemy do amfiteatru przy Zespole Szkół - mówi Sławomir Posturzyński, jeden z organizatorów zlotu. - Na tę chwilę mamy stu chętnych motocyklistów, ale lista nadal jest otwarta. Każdy, kto chce wziąć udział w paradzie, może do niej dołączyć w dniu wydarzenia, formowanie przejazdu nastąpi zaraz po mszy. Dla uczestników przewidziane są specjalne przypinki oraz nalepki.

W amfiteatrze czekają kolejne atrakcje, a wśród nich koncerty, licytacje oraz degustacja regionalnych produktów. Dodatkowo, wieczorem w kawiarni Zeberka wystąpi lubelska grupa Mellow Driver. Wszystkie pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na leczenie 14-letniej Roksany, która zmaga się z anoreksją. Wstęp wolny.

Podczas zlotu planowana jest również zbiórka krwi. Aby dołączyć do grona krwiodawców trzeba wziąć ze sobą dokument tożsamości, być po lekkim posiłku, nie przyjmować leków i być zdrowym.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama