Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 4 lipca 2022 02:56
Reklama

Siedliszcze: Motocykliści opanują miasto

17 sierpnia w Siedliszczu zaryczą maszyny. Będzie też dobra muzyka i zbiórka w szczytnym celu. A to wszystko podczas I Zlotu Motocyklowego, nad którym patronat objęła nasza redakcja.
Siedliszcze: Motocykliści opanują miasto

Wydarzenie rozpocznie się o godz. 12 mszą polową przy kościele w Siedliszczu. Po niej natomiast motocykliści przejadą drogami gminy.

- Spod kościoła wyruszymy w stronę Majdanu Zahorodyńskiego, a stamtąd przez ul. Szkolną dojedziemy do amfiteatru przy Zespole Szkół - mówi Sławomir Posturzyński, jeden z organizatorów zlotu. - Na tę chwilę mamy stu chętnych motocyklistów, ale lista nadal jest otwarta. Każdy, kto chce wziąć udział w paradzie, może do niej dołączyć w dniu wydarzenia, formowanie przejazdu nastąpi zaraz po mszy. Dla uczestników przewidziane są specjalne przypinki oraz nalepki.

W amfiteatrze czekają kolejne atrakcje, a wśród nich koncerty, licytacje oraz degustacja regionalnych produktów. Dodatkowo, wieczorem w kawiarni Zeberka wystąpi lubelska grupa Mellow Driver. Wszystkie pieniądze zebrane podczas wydarzenia zostaną przekazane na leczenie 14-letniej Roksany, która zmaga się z anoreksją. Wstęp wolny.

Podczas zlotu planowana jest również zbiórka krwi. Aby dołączyć do grona krwiodawców trzeba wziąć ze sobą dokument tożsamości, być po lekkim posiłku, nie przyjmować leków i być zdrowym.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama