Zakres wykonywanych zadań przyszłego asystenta lub asystentki obejmuje kilka zagadnień. Pracownik będzie miał w swoich obowiązkach:
- prowadzenie protokołu dyplomatycznego,
- zapewnienie asystentury prezydentowi i jego zastępcom,
- koordynację działań związanych z patronatem prezydenta,
- organizowanie spotkań, wizyt i posiedzeń z udziałem prezydenta,
- podejmowanie współpracy z organizatorami wydarzeń istotnych dla Chełma,
- organizacja, wspieranie i określanie zasad partycypacji społecznej, w tym konsultacji społecznych,
- prowadzenie spraw dotyczących budżetu obywatelskiego,
- współdziałanie z biurem prasowym, komórkami organizacyjnymi urzędu oraz miejskimi jednostkami organizacyjnymi.
Wymagania niezbędne są niezbyt wygórowane. Wystarczy mieć wyższe wykształcenie i spełniać wymogi typowe dla pracownika zatrudnionego w urzędzie.









![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [12-4-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-5-4-2026-1775983327.jpg)






Napisz komentarz
Komentarze