Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Chełm: Amator hip-hopu uszkodził mercedesa wartego 500 000 zł

Sobotni powrót z festiwalu hip - hopowego okazał się bardzo pechowy dla 26-latka z Chełma. Idąc ulicą Podgórze uszkodził mercedesa wartego pół miliona złotych. Jak łatwo się domyślić, mężczyzna był nietrzeźwy.
Chełm: Amator hip-hopu uszkodził mercedesa wartego 500 000 zł

26-latek wracał z sobotnich koncertów w Amfiteatrze Kumowa Dolina przez ul. Podgórze. Praktycznie na oczach policjantów, z niewiadomych jeszcze powodów, uszkodził pokrywę silnika zaparkowanego przy drodze mercedesa. Jak się okazało, wartego 500 000 zł. Samo uszkodzenie właściciel luksusowego samochodu wycenił na 14 000 zł.

- Sprawcę uszkodzeń przebadano alkomatem i okazało się, że ma w organizmie 1,5 promila alkoholu - mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy KMP w Chełmie. - Następnego dnia, gdy już wytrzeźwiał, usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Dżerry 16.07.2019 19:11
Nie jestem i raczej nie będę fanem takiej muzyki, mieszkam niedaleko Amfiteatru, więc słyszałem koncerty. Widziałem też na zdjęciach osoby, które były pod sceną. O renomie muzyki świadczą również fani, więc szkoda, że część z nich na Kumówce to dresy, które całymi dniami nic nie robią, kręcąc się BMW po osiedlach. Oczywiście, były też normalne osoby, które przyszły posłuchać dobrej muzyki. Ten gieroj na pewno należał do tej pierwszej grupy. Po kiego dotykać nieswojej rzeczy, zwłaszcza fury za pół miliona? Nasłuchał się pewnie o ciężkim życiu na ulicy, a siedzi na utrzymaniu rodziców i dobrze się zjarał. Bardzo dobrze, niech płaci, ciekawe czy ma z czego.

abcd 16.07.2019 09:13
Dolikczmy do tego koszt wizyty w ASO i wymiany pokrywy. Dealer z koszeniem kasy się nie czai. Będzie miał Sebek komornika na chacie.

Marta 16.07.2019 07:51
Czego tu oczekiwać po osobach słuchających takiej muzyki? Byłam na koncercie, większość osób to typowe Seby, a na całym obiekcie tak śmierdziało zielskiem, że nie dało się wytrzymać. Szkoda, bo strata dla organizatorów i dla normalnych ludzi, którzy też przyszli posłuchać

Jan Kowalski 16.07.2019 08:32
sama sobie zaprzeczyłaś idiotko, smrod zielska? moze to spod pachy twojej i twoich znajomych waliło? wiesniaki ze słomą w butach przyjechali "poslluchac muzyki" przeciez jak mozna sluchac takiej muzyki?

BA 16.07.2019 09:24
Przecież hip-hop to nie muzyka. Razem z dosco polo tworzą tandem patologiczny.

.l. 16.07.2019 08:41
To po co tam zawitalas trzeba bylo siedziec w domu i sluchac Zenka , nikt cie nie namawial a jak ci przeskadzal ssmród to trzeba bylo nie dmuchać sobie pod nos . I czego oczekiwac po tobie ?skoro tam bylas

Defibrylatorr 17.07.2019 00:26
Jak możesz oceniać człowieka po tym jakiej muzyki slucha? Wstydź się! Jak się nie podobało trzeba było zabierać się i uciekać do domu, a jak śmierdziało ohoho no niunia kto Ci tam kazał siedzieć. B r a k t o l e r a n c j i

Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama