Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Uprawiał marihuanę w mieszkaniu | Super Tydzień

Policjanci zatrzymali 33-letniego mieszkańca Chełma, w którego mieszkaniu znaleźli i zabezpieczyli sadzonki marihuany, które uprawiał w specjalnie przeznaczonym do tego celu namiocie.

Chełmscy kryminalni przeszukali we wtorek jedno z mieszkań na osiedlu Rejowiecka w Chełmie. Znaleźli tam i zabezpieczyli sadzonki marihuany. Rośliny uprawiane były w specjalnym namiocie.

- W związku z tą sprawą został zatrzymany 33-letniego mężczyznę - mówi Ewa Czyż, rzecznik prasowy chełmskich policjantów. - Zgodnie z przepisami ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uprawa konopi innych niż włókniste zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 3.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama