Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 20 kwietnia 2026 04:18
Reklama
Reklama

Wypadek na Stephensona | Super Tydzień

Chełmscy policjanci wyjaśniają okoliczności sobotniego wypadku 50-letniego motocyklisty na ul. Stephensona. Mężczyzna trafił nieprzytomny do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 15 czerwca 50-letni chełmianin jechał od strony gmachu za bmw, którym kierował 26-latek z Chełma.

- W trakcie wyprzedzania bmw 50-latek zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka toyotą auris, kierowaną przez 55-letnią chełmiankę - informuje podkom. Ewa Czyż, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Podobne zdarzenie odnotowali tego samego dnia chełmscy strażacy. W godzinach porannych  na Rampie Brzeskiej renault megane zderzył się z motocyklem marki yamaha. Uczestnicy tego zdarzenia nie odnieśli jednak żadnych obrażeń.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner Monter
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: działki JAGODATreść komentarza: czas tu stanął w miejscu 40 lat temu.,,droga dojazdowa ,, do działek pracowniczych JAGODA ul.Jezuicka.Tym traktem codziennie próbują dostać się działowicze.setki dziur,brak utwardzenia....Ponad dwustu użytkowników naraża swoje samochody na urwanie kół ,a to stwarza zagrożenie zdrowia.Moze by ktoś z miasteczkowego urzędu zajął się wreszcie tą ,,golgotą,,????!!!!!!!!Data dodania komentarza: 19.04.2026, 20:04Źródło komentarza: Krasnystaw. Będą miejskie autobusy? Trwają już przygotowania do złożenia wniosku o dofinansowanieAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Zakończenie kolejnej wojny. Oczywiście tej, którą sam rozpocznie.Data dodania komentarza: 19.04.2026, 12:07Źródło komentarza: USA jako gwarant naszego bezpieczeństwa? Tak to widzą PolacyAutor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Można????? Oczywiście, że można. Tylko z głową.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 14:47Źródło komentarza: Piękna akcja naszego dziennikarza i jego sąsiada! Pięć osieroconych wiewiórek uratowanych! [FILM, ZDJĘCIA]Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Niedługo oszuści zaczną chwytać naiwnych na ufoludka.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 10:22Źródło komentarza: 61-latka uwierzyła żołnierzowi z USA. Jak ją zmanipulował?Autor komentarza: miejscowyTreść komentarza: Czyli z Chełma.Data dodania komentarza: 18.04.2026, 10:16Źródło komentarza: Jeszcze więcej klas wojskowych. Bo młodzi chcą się w nich uczyć
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama