Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama

Zaginął Emil Nadolski! | Super Tydzień

Chełmscy policjanci poszukują zaginionego 40 - letniego Emila Nadolskiego. Mężczyzna w dniu 7 czerwca br. w godzinach popołudniowych oddalił się z miejsca zamieszkania i do chwili obecnej nie powrócił do domu, ani też nie nawiązał kontaktu z najbliższymi. Wszystkie osoby, które widziały zaginionego, bądź też znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie.
Zaginął Emil Nadolski! | Super Tydzień

Zaginiony to:

Emil Nadolski
ur. 23.07.1978 r.
zam. Chełm ul. Jaworskiego

Zaginiony w dniu 7 czerwca b.r. po godzinach popołudniowych wyjechał z miejsca zamieszkania swoim samochodem m-ki Mercedes i do chwili obecnej nie powrócił do domu ani też nie nawiązał kontaktu z rodziną.

Rysopis zaginionego: wzrost ok. 164 cm, średniej budowy ciała, włosy czarne koloru ciemnego, oczy szare, krótka broda, uszy średnie przylegające.

Ubiór: w dniu zaginięcia ubrany był w koszulkę z krótkim rękawem, spodnie jeansowe koloru ciemnoniebieskiego, buty sportowe koloru ciemno brązowego.

Wszystkie osoby, które widziały zaginionego lub znają miejsce jego pobytu proszone są o kontakt z Komendą Miejską Policji w Chełmie pod nr tel. 82 560 12 10 lub 112.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

gość 11.06.2019 22:55
Samochód odnaleziono pozostawiony w gm. Kłoczew

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamaprzystań
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama