Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Wtorek, 9 sierpnia 2022 19:04
Reklama

Chełmstok się odbędzie! | Super Tydzień

Już w najbliższą niedzielę w Amfiteatrze Kumowa Dolina odbędzie się Chełmstok. Festiwal muzyczny jest połączeniem przeglądu zespołów rockowych i metalowych z występami ikon ciężkiego grania. Impreza jest częściowo biletowana.
Chełmstok się odbędzie! | Super Tydzień
Autor: www.riversideband.pl

Wiele rockowych i metalowych koncertów przygotował na niedzielę Chełmski Dom Kultury w ramach reaktywowanego po latach Chełmstoku. Impreza rozpocznie się w amfiteatrze o godzinie 14 bitwą kapel.

- Wpłynęło do nas kilkadziesiąt zgłoszeń od zespołów z całej Polski, prezentujących naprawdę wysoki poziom - mówi Mariusz Kalman z Chełmskiego Domu Kultury. - Nie było łatwo wybrać tylko 7 zespołów, bardzo chętnie zaprezentowalibyśmy wszystkie. Na pewno nikt nie będzie zawiedziony, zwłaszcza fani ciężkiego grania, bo muzyka jest różnorodna i niepowtarzalna. Ostatecznie, jury konkursowe będzie oceniać występy zespołów: Crack z Ełku, Deaf Space z Lublina, Mercurius z Tarnowa, Psycho Visions z Rzeszowa, Romantic Soul Rebel z Chełma, Samaya z Lubartowa i The Suits z Warszawy. 

Bitwa zespołów poprzedzi występy czterech headlinerów. Na scenie amfiteatru zaprezentują się: Myly Ludzie, Shame Yourself, The Sixpounder i Riverside.

Myly Ludzie to chełmski zespół, którego nie trzeba nikomu przedstawiać. Grają świetne połączenie rocka i metalu, zaskarbiając sobie serca kolejnych fanów mocnego grania z całej Polski. Shame Yourself z kolei to grupa pochodząca z Biłgoraja i od 2007 r. tworząca thrash metal. Mają na koncie album "Wonderfuck" oraz EPkę "Diving Force". Razem z nimi na scenie zagra również The Sixpounder, metalowa załoga z Wrocławia. Wydali dotąd trzy albumy, ostatni pt. "True to Yourself" w 2017 r. Wokalista grupy Filip Sałapa ma za sobą udany występ w "The Voice of Poland", zaś cały zespół zaprezentował się również w jednej z edycji "Must be the Music". The Sixpounder czynnie koncertuje, zarówno w Polsce, jak i za granicą. 

Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie ikona polskiego rocka progresywnego - Riverside. Grupa wydała dotąd 7 albumów studyjnych, zeszłoroczna płyta "Wasteland" zdobyła bardzo wysokie pozycje w muzycznych rankingach. Obecnie zespół promuje to wydawnictwo podczas światowej trasy koncertowej.

Wstęp na bitwę zespołów jest bezpłatny. Bilety na pozostałe niedzielne koncerty można nabyć w Chełmskim Domu Kultury w cenie 45 zł.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: ZwnekTreść komentarza: Chcieć to sobie mogą, ja sprzedaję za dużo mniejszą cenę i też naprawdę jest niewiele chętnych. Zresztą sporo pojawia się ogłoszeń w okolicach 4500zł i te oferty gdzie jest powyżej 6k za metr zaczynają wyglądać śmiesznie.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 17:55Źródło komentarza: Chętni są, ale nie ma pieniędzy. Coraz trudniej sprzedać teraz i dom, i mieszkanie  [RAPORT]Autor komentarza: Obiektywny mieszkaniecTreść komentarza: Jeżeli chcesz pisać o dziurach to napisz "puki" co o swojej dziurze intelektualnej w swojej głowie pełnej nienawiści. Bo z tym na drogach w Białopolu jest o wiele lepiej.Data dodania komentarza: 09.08.2022, 07:04Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Mieszkaniec uchankiTreść komentarza: Z czterech już postawionych kurników śmierdzi nie miłosiernie aż płuca bolą jest to produkcja przemysłowa, sześć tygodni i gotowy kurczak, wiatraki chucza całą noc, a jak jest łapanka to nikt nie zachowuje ciszy nocnej, a co będzie przy siedemnastu, nie zachowują również standardów sanitarnych kurze truchło w postaci oborniku leży od wiosny na nieutwardzonym placu zapraszamy można zobaczyć, dodam tylko że gdy rozbudują fermę smród może być odczuwalny do 15 km pozdrawiam mieszkańców Dubienki oddalonej o 6 km, trzeba się odwołać od decyzji pani wójt i walczyć o wieś która już niedługo może nie nadawać się do zamieszkaniaData dodania komentarza: 08.08.2022, 21:42Źródło komentarza: Gm. Dubienka. Ferma w Uchańce zostanie rozbudowanaAutor komentarza: SąsiadTreść komentarza: Wójta trzeba ochronić od takich fałszywych przyjaciół bo z wrogami daje sobie radę. Stan dróg w tej gminie jest naprawdę przyzwoity, co nie znaczy że przydał by się asfalt w polach. Ale dlatego że rządzi 25 lat to i w polach w tej gminie też już jest asfalt.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:36Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt Maruszewski jak rasowy strateg. Ofensywa inwestycyjna trwa.Autor komentarza: Były SołtysTreść komentarza: A czy wiesz, że Gmina nie musiała a dofinansowała zadanie wojewódzkie jakim była budowa chodników kwotą blisko 3 mln zł, którą własnie ktoś pozyskał z Polskiego Ładu. Nie piszę kto żebyś chociaż trochę jak większość mieszkańców cieszył się z tej inwestycji.Data dodania komentarza: 08.08.2022, 21:15Źródło komentarza: Region. Władze województwa przymierzają się do remontu drogi z Chełma do Białopola
Reklama
Reklama