Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

Kto widział Weronikę Józak? | Super Tydzień

Chełmscy policjanci poszukują 18-letniej mieszkanki gminy Żmudź, która zaginęła 26 kwietnia.

Ostatni raz 18-latkę rodzina widziała w ubiegły piątek o godz. 14. Dziewczyna miała jechać na wykłady do szkoły jazdy w Chełmie. Kontakt urwał się dwie godziny później. 

Funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Chełmie namierzyli telefon komórkowy zaginionej po godz. 20 w okolicach ul. Mościckiego. Potem został wyłączony. Mimo wielu prób nie udało się z nią skontaktować. Rodzina 18-latki oficjalnie zgłosiła jej zaginięcie. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama