Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama baner reklamowy

3 miesiące za pobicie

W ubiegły piątek krasnostawscy policjanci otrzymali zgłoszenie o mężczyźnie, który podczas awantury pobił swoją żonę. Do zdarzenia doszło w gminie Fajsławice. Poraniona kobieta trafiła do szpitala, a jej mąż został zabrany do policyjnego aresztu. Sąd wymierzył mu karę i zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu.
3 miesiące za pobicie

Do pobicia doszło wieczorem 18 stycznia w jednej z miejscowości w gminie Fajsławice. 34-letnia kobieta zgłosiła dyżurnemu, że została dotkliwie pobita przez swojego męża.

Przybyły na miejsce patrol zastał roztrzęsioną kobietę, która miała obrażenia głowy. Personel karetki pogotowia zdecydował o przewiezieniu jej do szpitala gdzie udzielono dalszej pomocy - wyjaśnia Piotr Wasilewski, rzecznik krasnostawskiej komendy.

Policjanci zatrzymali jej 38-letniego męża. Badanie alkomatem wykazało, że ma on prawie dwa promile alkoholu w organizmie. W niedzielę, po zapoznaniu się z zebranymi przez funkcjonariuszy materiałami i wysłuchaniu agresywnego awanturnika, sąd zdecydował o jego tymczasowym aresztowaniu na okres 3 miesięcy.

Tajemniczy zgon w wannie. Policjanci ustalają okoliczności śmierci [CZYTAJ]


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklamabaner reklamowy
Reklamabaner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: petTreść komentarza: Piszcie do posłanki co ma wrażliwe serce!Data dodania komentarza: 21.01.2026, 11:14Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: GzelaTreść komentarza: Co na to Jakub i Anna Banaszkowie?Data dodania komentarza: 21.01.2026, 11:12Źródło komentarza: Alarm smogowy w Chełmie. Normy pyłów przekroczone nawet czternastokrotnieAutor komentarza: ElvoTreść komentarza: Też uważam, że to jest chore. Jeśli jakaś telewizja albo inna organizacja chce zorganizować imprezę w danym miejscu, to tak naprawdę ona powinna płacić miastu za udostępnienie terenu. To przecież oni na tym zarabiają, a nie miasto. W obecnej formie wygląda to po prostu jak jedna wielka pralnia pieniędzy.Data dodania komentarza: 21.01.2026, 10:12Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]Autor komentarza: profesor mniodekTreść komentarza: więcej "kasi" w mętnej wodzie i zostanie tylko osoba grenlandzkaData dodania komentarza: 20.01.2026, 17:55Źródło komentarza: Czy słowo "stryj" to dziś relikt? Udowadniamy, że w Lubelskiem wciąż go używamyAutor komentarza: MLTreść komentarza: A w kontrolę obiektywną nie wierzę, papier wszystko przyjmie. Skoro tyle osób na własne oczy widziało nieciekawą sytuację, nawet zamarzniętą wodę w miskach czy psy luzem biegające w mrozie, to oznacza, że coś złego się dzieje. A tekst, że psy są do uśpienia przez Pana administratora tonjuż szczyt wszystkiego. Zero empatii... czy taka osoba powinna prowadzić schronisko? Pomijam już to, że prawie w całej Polsce jest problem.Data dodania komentarza: 20.01.2026, 16:23Źródło komentarza: W chełmskim schronisku stare schorowane psy mają czekać na śmierć na mrozie? [FILM]
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama