Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama
Reklama
Kierowcy jednośladów z promilami

Pow. chełmski. Pijany motorowerzysta i ucieczka motocyklisty. Pościg zakończył uderzeniem w bariery

Minionej nocy chełmscy funkcjonariusze zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy zdecydowali się na jazdę z promilami. Jeden z nich pożegnał się z pojazdem, drugi zakończył nocny pościg w szpitalu.
Pow. chełmski. Pijany motorowerzysta i ucieczka motocyklisty. Pościg zakończył uderzeniem w bariery

Źródło: Policja

Utrata motoroweru w Rejowcu

Pierwsze zdarzenie dotyczyło mieszkańca Rejowca, który poruszał się swoim motorowerem, mając w organizmie prawie 2,5 promila alkoholu. W świetle zaostrzonych przepisów prawa drogowego, kierowca musiał natychmiastowo pożegnać się z prowadzonym jednośladem. 

Za swój wyjątkowo nieodpowiedzialny wybryk mężczyzna odpowie wkrótce przed sądem. Za jazdę w stanie tak silnego upojenia alkoholowego grozi mu nie tylko wysoka kara grzywny, ale również pozbawienie wolności.

Nocny pościg na ulicy Rampa Brzeska

Kolejna niebezpieczna sytuacja rozegrała się tuż przed północą na terenie Chełma. Mundurowi podjęli próbę zatrzymania do kontroli motocyklisty pochodzącego z gminy Dorohusk. 

Kierujący zignorował jednak polecenia funkcjonariuszy i rzucił się do ucieczki ulicą Rampa Brzeska. Jego brawurowy rajd zakończył się gwałtownie – mężczyzna uderzył w bariery energochłonne, doznając przy tym obrażeń nogi. 

Przeprowadzone po wypadku badanie trzeźwości wykazało, że motocyklista miał we krwi niecałe pół promila alkoholu.

Czytaj też:

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama