Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama radio Bon Ton
Reklama
Silny wiatr powalił drzewa

Gm. Żółkiewka. Burza dała o sobie znać. Strażacy usuwali powalone drzewa

Choć środowe (15 lipca) burze nie przyniosły w powiecie krasnostawskim poważniejszych zniszczeń, nie obyło się bez interwencji strażaków. Druhowie z OSP KSRG Żółkiewka oraz strażacy z JRG Krasnystaw zostali wezwani do usunięcia powalonych drzew, które zablokowały drogi.
Gm. Żółkiewka. Burza dała o sobie znać. Strażacy usuwali powalone drzewa
Dzięki sprawnej akcji strażaków drogi zostały szybko udrożnione.

Źródło: OSP KSRG Żółkiewka

Środowe załamanie pogody nie spowodowało w powiecie krasnostawskim większych szkód. Burze, którym towarzyszył silniejszy wiatr, pozostawiły jednak po sobie ślady, wymagające interwencji służb.

Do zdarzenia doszło 15 lipca około godziny 18.00 w gminie Żółkiewka. Strażacy zostali zadysponowani do usunięcia powalonych drzew na drodze wojewódzkiej nr 837 w miejscowości Gany oraz na drodze powiatowej w Tokarówce. 

W działaniach uczestniczyli strażacy z OSP KSRG Żółkiewka oraz Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Krasnymstawie. Ich zadaniem było usunięcie drzew z jezdni i przywrócenie bezpiecznego przejazdu. Dzięki sprawnej akcji strażaków drogi zostały szybko udrożnione.

Czytaj także: 
Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Tomcio Treść komentarza: Powinno się pokazywac te zapijaczone gęby i podawać nazwiska do publicznej wiadomości Data dodania komentarza: 16.07.2026, 15:03 Źródło komentarza: Chełm. Kierowca busa miał 3 promile i dwa dożywotnie zakazy prowadzenia pojazdów! Autor komentarza: Zła123 Treść komentarza: Ciekawe ile w tym prawdy ? Może to tylko wymówka dla podwyżki jaką chciał i tak wójt - 25zl za osobę ? Obecnie płacimy 20zl. Podniosą wszystkim i będzie jak chciał. Skoro problem jest na Siennicy Nadolnej to niech tam podnoszą. Kiedyś tak był rozwiązany problem w Rejowcu osadzie Data dodania komentarza: 16.07.2026, 15:01 Źródło komentarza: Gm. Krasnystaw. Gmina apeluje o właściwą segregację odpadów Autor komentarza: Ja Treść komentarza: Idz nabrać kultury osobistej trollu! Data dodania komentarza: 16.07.2026, 13:58 Źródło komentarza: Powiat włodawski: Twierdzili, że protestują, tymczasem mieszkańcy stanęli w obronie Wipaszu Autor komentarza: Kamil Treść komentarza: Gonić tych szkodników! niech sobie w Warszawach czy Poznaniach robią parki narodowe czy rezerwaty dla robaczków. Ta zaraza już chce do nas wpełznać i mówić nam co dla nas dobre a co dla nas jest złe! My tu zyjemy od pokoleń i wiemy co dla nas dobre, nie potrzebujemy takich doradców oplacanych przez niemieckich producentów robakó! Data dodania komentarza: 16.07.2026, 13:57 Źródło komentarza: Powiat włodawski: Twierdzili, że protestują, tymczasem mieszkańcy stanęli w obronie Wipaszu Autor komentarza: dziadek Treść komentarza: Co, już się kasa dla prezesików kończy?? Data dodania komentarza: 16.07.2026, 13:55 Źródło komentarza: Gm. Krasnystaw. Gmina apeluje o właściwą segregację odpadów
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama