Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Audiobook już niebawem!

Niedawno wydał swoją pierwszą debiutancką książkę "Siłownia charakteru – wytrenuj swój sukces", obecnie z pomocą Łukasza Żebrowskiego i studia sQuat pracuje nad audiobookiem. Nie każdy lubi czytać książki, więc może ktoś będzie wolał słuchać?
Audiobook już niebawem!

Radosław Bierzanowski jest trenerem personalnym i utytułowanym zapaśnikiem. Niedawno wydał swoją pierwszą debiutancką książkę, która w ciągu 2 miesięcy sprzedała się w ponad 500 egzemplarzach. Autor postanowił wydać też audiobooka.

- Większość z nas jest dziś bardzo zapracowana i zmęczona codziennymi obowiązkami. W dodatku nie wszyscy lubią czytać, a brak czasu nie pozwala wziąć książki do ręki i zrelaksować się. Dlatego właśnie chcę wydać audiobooka, którego będzie można słuchać, kiedy się chce, np. podczas jazdy samochodem do pracy - tłumaczy.

Jest to pierwsza na świecie książka poświęcona rozwojowi osobistemu młodzieży, ich rodziców i ludzi dorosłych, zbudowana na fundamencie duchowym. Autor odkrywa w niej nieopisane dotąd mięśnie charakteru - tajniki i sekrety, jak stać się bardziej pewnym siebie i - co najważniejsze - jak pokonać wewnętrzny strach, który zazwyczaj nas blokuje. Autor podkreśla, że każdy dziś może osiągnąć swój osobisty sukces, bo nawet wstanie 5 minut wcześniej z łóżka, jest sukcesem.

Pewność siebie zależy bezpośrednio od umysłu – samokontroli myśli, emocji, nawyków i siły charakteru. Radek w swojej książce podkreśla, że najważniejszym aspektem, by coś osiągnąć, jest ciężka praca, silna wola, serce do działania i pragnienie napędzane wyższym celem – spełnienie marzeń.

- Tylko na takim fundamencie można budować silną pewność siebie. Książka ta pokazuje, jak w prosty sposób zmienić swoje nawyki i wytrenować mięśnie charakteru. Czego się nauczysz i co możesz osiągnąć, ćwicząc w Siłowni Charakteru? Stworzysz nową osobowość, zapanujesz nad emocjami, koniec z autodestrukcyjnymi myślami, emocjami i nawykami, nabędziesz motywacji i determinacji do robienia więcej i odkryjesz potężną pewność siebie - przekonuje autor.

Książkę można kupić na stronie internetowej www.radekbierzanowski.pl, a audiobook dostępny będzie już niebawem. Książka kosztuje 39 zł, ale poniżej kod rabatowy do zakupu jej w niższej cenie: kod rabatowy SUPER.TYDZIEŃ_SIŁOWNIA


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama