Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 19:22
Reklama

Audiobook już niebawem!

Niedawno wydał swoją pierwszą debiutancką książkę "Siłownia charakteru – wytrenuj swój sukces", obecnie z pomocą Łukasza Żebrowskiego i studia sQuat pracuje nad audiobookiem. Nie każdy lubi czytać książki, więc może ktoś będzie wolał słuchać?
Audiobook już niebawem!

Radosław Bierzanowski jest trenerem personalnym i utytułowanym zapaśnikiem. Niedawno wydał swoją pierwszą debiutancką książkę, która w ciągu 2 miesięcy sprzedała się w ponad 500 egzemplarzach. Autor postanowił wydać też audiobooka.

- Większość z nas jest dziś bardzo zapracowana i zmęczona codziennymi obowiązkami. W dodatku nie wszyscy lubią czytać, a brak czasu nie pozwala wziąć książki do ręki i zrelaksować się. Dlatego właśnie chcę wydać audiobooka, którego będzie można słuchać, kiedy się chce, np. podczas jazdy samochodem do pracy - tłumaczy.

Jest to pierwsza na świecie książka poświęcona rozwojowi osobistemu młodzieży, ich rodziców i ludzi dorosłych, zbudowana na fundamencie duchowym. Autor odkrywa w niej nieopisane dotąd mięśnie charakteru - tajniki i sekrety, jak stać się bardziej pewnym siebie i - co najważniejsze - jak pokonać wewnętrzny strach, który zazwyczaj nas blokuje. Autor podkreśla, że każdy dziś może osiągnąć swój osobisty sukces, bo nawet wstanie 5 minut wcześniej z łóżka, jest sukcesem.

Pewność siebie zależy bezpośrednio od umysłu – samokontroli myśli, emocji, nawyków i siły charakteru. Radek w swojej książce podkreśla, że najważniejszym aspektem, by coś osiągnąć, jest ciężka praca, silna wola, serce do działania i pragnienie napędzane wyższym celem – spełnienie marzeń.

- Tylko na takim fundamencie można budować silną pewność siebie. Książka ta pokazuje, jak w prosty sposób zmienić swoje nawyki i wytrenować mięśnie charakteru. Czego się nauczysz i co możesz osiągnąć, ćwicząc w Siłowni Charakteru? Stworzysz nową osobowość, zapanujesz nad emocjami, koniec z autodestrukcyjnymi myślami, emocjami i nawykami, nabędziesz motywacji i determinacji do robienia więcej i odkryjesz potężną pewność siebie - przekonuje autor.

Książkę można kupić na stronie internetowej www.radekbierzanowski.pl, a audiobook dostępny będzie już niebawem. Książka kosztuje 39 zł, ale poniżej kod rabatowy do zakupu jej w niższej cenie: kod rabatowy SUPER.TYDZIEŃ_SIŁOWNIA


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"Autor komentarza: AniaTreść komentarza: Wielkie brawa dla wszystkich jesteście wspaniałe. Zuzia jesteś wielka i oczywiście Iza duma naszego małego miasteczka 👏👏👏👏👏👏👏👏Data dodania komentarza: 02.07.2022, 17:24Źródło komentarza: Sukces w Czechach. Tancerki Freak Dance podbijają Europę!Autor komentarza: andyTreść komentarza: a peowcy zawsze przeciw - "ch z tą Polską wschodnią" nadal aktualneData dodania komentarza: 02.07.2022, 16:03Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]Autor komentarza: AdamTreść komentarza: A ja chcę mieć możliwość szybkiego, bezpośredniego transportu od nas ze wschodu do największego lotniska w kraju. A nie jechać busem potem pociągiem następnie autobusem a potem jeszcze czekać 4 godziny na lotnisku.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 11:44Źródło komentarza: Będzie blokada DK 17. Kolejna odsłona protestu przeciw szybkiej kolei [ZDJĘCIA]
Reklama
Reklama