Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 19 sierpnia 2022 06:36
Reklama Baner reklamowy salonu podróży travelplanet.pl w Chełmie

Audiobook już niebawem!

Niedawno wydał swoją pierwszą debiutancką książkę "Siłownia charakteru – wytrenuj swój sukces", obecnie z pomocą Łukasza Żebrowskiego i studia sQuat pracuje nad audiobookiem. Nie każdy lubi czytać książki, więc może ktoś będzie wolał słuchać?
Audiobook już niebawem!

Radosław Bierzanowski jest trenerem personalnym i utytułowanym zapaśnikiem. Niedawno wydał swoją pierwszą debiutancką książkę, która w ciągu 2 miesięcy sprzedała się w ponad 500 egzemplarzach. Autor postanowił wydać też audiobooka.

- Większość z nas jest dziś bardzo zapracowana i zmęczona codziennymi obowiązkami. W dodatku nie wszyscy lubią czytać, a brak czasu nie pozwala wziąć książki do ręki i zrelaksować się. Dlatego właśnie chcę wydać audiobooka, którego będzie można słuchać, kiedy się chce, np. podczas jazdy samochodem do pracy - tłumaczy.

Jest to pierwsza na świecie książka poświęcona rozwojowi osobistemu młodzieży, ich rodziców i ludzi dorosłych, zbudowana na fundamencie duchowym. Autor odkrywa w niej nieopisane dotąd mięśnie charakteru - tajniki i sekrety, jak stać się bardziej pewnym siebie i - co najważniejsze - jak pokonać wewnętrzny strach, który zazwyczaj nas blokuje. Autor podkreśla, że każdy dziś może osiągnąć swój osobisty sukces, bo nawet wstanie 5 minut wcześniej z łóżka, jest sukcesem.

Pewność siebie zależy bezpośrednio od umysłu – samokontroli myśli, emocji, nawyków i siły charakteru. Radek w swojej książce podkreśla, że najważniejszym aspektem, by coś osiągnąć, jest ciężka praca, silna wola, serce do działania i pragnienie napędzane wyższym celem – spełnienie marzeń.

- Tylko na takim fundamencie można budować silną pewność siebie. Książka ta pokazuje, jak w prosty sposób zmienić swoje nawyki i wytrenować mięśnie charakteru. Czego się nauczysz i co możesz osiągnąć, ćwicząc w Siłowni Charakteru? Stworzysz nową osobowość, zapanujesz nad emocjami, koniec z autodestrukcyjnymi myślami, emocjami i nawykami, nabędziesz motywacji i determinacji do robienia więcej i odkryjesz potężną pewność siebie - przekonuje autor.

Książkę można kupić na stronie internetowej www.radekbierzanowski.pl, a audiobook dostępny będzie już niebawem. Książka kosztuje 39 zł, ale poniżej kod rabatowy do zakupu jej w niższej cenie: kod rabatowy SUPER.TYDZIEŃ_SIŁOWNIA


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaBaner reklamowy 51. Chmielaków Krasnostawskich
Reklama
Reklama
Reklama