Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama baner reklamowy
Reklama
Piłka nożna

Chełmianka na fali - komplet punktów w Tarnobrzegu

Biało-zieloni, nadal motywowani wizją awansu do II ligi, dopisali do konta kolejne wiosenne zwycięstwo. Zespół prowadzony przez Ireneusza Pietrzykowskiego 2:0 pokonał na wyjeździe Siarkę Tarnobrzeg.
Chełmianka Chełm
Chełmianka Chełm 2:0 Siarka Tarnobrzeg

Autor: Chełmianka Chełm

Spotkanie od początku było prowadzone przez piłkarzy Chełmianki, którzy dłużej utrzymywali się przy piłce, jednak nie przekładało się na dogodne okazje do wyjścia na prowadzenie. W 18. minucie szansę na gola mieli gospodarze po wyjściu z kontry, ale finalnie uderzenie Szymona Majewskiego do pustej bramki zakończyło się niecelnie.  Kolejną okazję Siarka miała w 35. minucie, jednak nie dała rady sprostać obronie przyjezdnych i pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Zmiana stron szybko przyniosła zmianę na tablicy wyników po wyraźnie bardziej zdecydowanej grze Chełmianki. W 50. minucie pierwszy strzał najpierw sparował stojący w bramce gospodarzy Jakub Raciniewski, ale sekundę później piłkę dobił Paweł Tomczyk i biało-zieloni wyszli na prowadzenie. Piłkarze z Tarnobrzega nie zdołali jeszcze na dobre otrząsnąć się ze straconego gola, bo niecałe 10 minut później bardzo efektownymi "nożycami" popisał się Krystian Okoniewski i zespół z Chełma prowadził już 2:0. Kwadrans przed końcem spotkania przyniósł jeszcze obu zespołom szanse na poprawę rezultatu, jednak biało-zieloni dowieźli korzystny dla siebie wynik do końca, tym samym dopisując do dorobku kolejny komplet punktów.

Więcej o autorze / autorach:
Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama baner reklamowy
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama baner reklamowy
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: Wypowiedził sie najwybitniejszy fachowiec. Pewnie od Tuska też wybitnego fachowca Data dodania komentarza: 6.08.2026, 11:50 Źródło komentarza: Największa inwestycja drogowa w Chełmie nadal zagrożona? Prezydent Banaszek pyta mieszkańców, co robić Autor komentarza: Rudyoszust Treść komentarza: "W tym przypadku pilot zawrócił, ponieważ istniało ryzyko, że przypadkowo zostanie trafiony przez naszą obronę". Tłumaczenie dla wyborów PO którzy łykają wszystko jak pelikany Data dodania komentarza: 6.08.2026, 11:39 Źródło komentarza: O krok od zestrzelenia myśliwca sojusznika. Kulisy nocnego incydentu na Lubelszczyźnie Autor komentarza: Fanpsl Treść komentarza: A z bliska nic nie waniajet Data dodania komentarza: 6.08.2026, 08:33 Źródło komentarza: Gm. Białopole. Spór wokół inwestycji firmy AGROCAL w Buśnie. Wójt odpowiada na pytania radnych i wydaje decyzję środowiskową Autor komentarza: franek Treść komentarza: A może by tak się wziął za robotę a nie udawał, że tak mu zależy na zdaniu mieszkańców. Data dodania komentarza: 6.08.2026, 08:02 Źródło komentarza: Największa inwestycja drogowa w Chełmie nadal zagrożona? Prezydent Banaszek pyta mieszkańców, co robić Autor komentarza: płetwonurek Treść komentarza: Musieli się lokatorzy przez cały rok namiętnie moczyć. 1172 m sześciennych zużyć w rok w bloku to sukces, ale tam wodomierz pokazał 4045 m sześciennych. To rekord świata. Złoty medal dla każdego mieszkańca. Data dodania komentarza: 5.08.2026, 15:05 Źródło komentarza: Chełm. Ponad milion litrów różnicy w jednym budynku. Co się stało z wodą? Radny domaga się wyjaśnień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama