Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Gm. Siedliszcze: Złodziej skrył się za wersalkę

Na gorącym uczynku kradzieży z włamaniem wpadł 23-letni mężczyzna. Miał pecha, bo kiepsko skrył się przed policją. Mundurowi nakryli go w wersalce.
Gm. Siedliszcze: Złodziej skrył się za wersalkę
Autor: zdjęcie poglądowe

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę w Siedliszczu. Dyżurny komendy otrzymał zgłoszenie o tym, że najprawdopodobniej jakaś obca osoba przebywa w domu podczas nieobecności mieszkańców.

- Policjanci z posterunku w Siedliszczu, którzy przyjechali na wezwanie, zwrócili uwagę na wyłamane okno. Weszli do środka. W jednym z pomieszczeń zatrzymali 23-letniego mężczyznę bez stałego miejsca zamieszkania – mówi Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie. - Jak się okazało, włamał się do tego domu. Przygotował już sobie odzież i sprzęt elektroniczny do wyniesienia, gdy nagle usłyszał dochodzące z zewnątrz odgłosy. Wtedy schował się za wersalkę. To jednak nie uchroniło go przed zatrzymaniem.

Policjanci namierzyli jego skrytkę. Pokrzywdzony oszacował wartość strat w sumie na 1000 złotych. Mężczyzna usłyszał już zarzuty w tej sprawie. Kradzież z włamaniem zagrożona jest karą pozbawienia wolności do lat 10.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklamabaner reklamowy sklepu rowerowego Andrzej Bedliński
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: CzarnaTreść komentarza: Rozwiązać spółkę PUM KOMUNISTYCZNA I DAC TYM PRACOWNIKOM IM SIE NALEŻY ILE ONI MELIN CODZIENNIE ODWIEDZAJAData dodania komentarza: 03.07.2022, 18:20Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPRAutor komentarza: amTreść komentarza: Co to ma być, że na dzień przed koncertem nie jest znane miejsce, w którym ma się odbyć? Ktoś celowo bojkotuje pomoc Ukrainie, nie dając Polakom podstawowych informacji, by było nas na zbiórce jak najwięcej? A druga sprawa, to kwestia doboru repertuaru - czy ktoś czuwał, by pieśni nie godziły w pamięć pomordowanych Polaków, bo bardzo chciałabym wspólnie z Ukraińcami pośpiewać polskie i ukraińskie pieśni, ale nie chcę śpiewać tych, które banderowcy śpiewali jak swoje hymny, mordując Polaków a sama ich nie rozpoznam.Data dodania komentarza: 02.07.2022, 21:19Źródło komentarza: Już dziś na pl. Łuczkowskiego! Koncert "Karaoke dla Zwycięstwa"
Reklama
Reklama