Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Reklama

Wystawa w Atelier

Wystawa w Atelier

Fundacja Wspierania Kultury Na Styku zaprasza 15 listopada na wernisaż pod nazwą "Pinhole". Autorem fotografii jest Lech Lipiec. Spotkanie odbędzie się w Galerii Atelier. Początek o godz. 18.

Fotografią Lipiec interesuje się od 1970 r. Jest członkiem ZPAF Okręgu Świętokrzyskiego. Od 1987 r. zajmuje się techniką szlachetną "gumą". Uczestniczył w wielu wystawach indywidualnych i zbiorowych w kraju i za granicą. Ostatnią jego pasją jest fotografia wielkoformatowa, a w szczególności fotografia pinholowa zbudowanym własnoręcznie aparatem. Lech Lipiec mieszka i pracuje jako chirurg-urolog w Końskich.

Wernisaż o godz. 18. Ekspozycja będzie gościć w Chełmie do 29 listopada.


Teraz czytane:

Policja szuka złodzieja [ZOBACZ]


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: mikiTreść komentarza: ciekawe który rząd sprzedał tak strategiczny sektor - teraz prywatna firma na złość pisowcom nie postawi lokalnego doświetlenia a przydało by się bardzo - może jacyś radni, posłowie ponad podziałami zalobbują w tej sprawie ???Data dodania komentarza: 06.07.2022, 21:40Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: FanZenkaTreść komentarza: Po tych zmianach DVB-T sygnał tv zmniejszył się, czy będzie jakieś doświetlenie z Kumowej Doliny? Hrubieszów i Włodawa mają dodatkowe doświetlenia sygnału.Data dodania komentarza: 06.07.2022, 17:36Źródło komentarza: Chełm. Sygnalizacja już działa, ale problem pozostaje...Autor komentarza: mikiTreść komentarza: nie po to chodzili na spędy kodu, żeby ich teraz karać - założy taki koszulkę otuła i jeszcze na odszkodowanie liczyData dodania komentarza: 05.07.2022, 14:37Źródło komentarza: Wysokie mandaty zrobiły swoje. Wielu kierowców liczy na łaskawość sądówAutor komentarza: MietekTreść komentarza: Udany rok i dalej nie zakończone scalenie i dokładanie z budżetu gminy do zadań starostwa to właśnie sukcesy tej gminyData dodania komentarza: 04.07.2022, 08:58Źródło komentarza: Gm. Białopole. Wójt może dalej kierować gminą. Dlaczego?Autor komentarza: oloTreść komentarza: taką robotą to każdy może wykonywaćData dodania komentarza: 04.07.2022, 07:27Źródło komentarza: Chełm. Szykuje się strajk ostrzegawczy w MOPR
Reklama
Reklama