W czwartek (1 listopada) około północy ktoś zgłosił dyżurnemu komendy policji, że w jednym z mieszkań na osiedlu Dyrekcja Dolna w Chełmie z dzieckiem są nietrzeźwi rodzice.
- Skierowani na interwencję policjanci ustalili, że w mieszkaniu bez opieki osób dorosłych przebywa 6-letnia dziewczynka. W tym czasie jej 42-letnia matka wraz z partnerem poszła po zakupy – mówi Ewa Czyż, rzeczniczka prasowa KMP w Chełmie.
Funkcjonariusze zatrzymali parę. Oboje byli nietrzeźwi. Policjanci ustalają, czy swoim zachowaniem narazili dziecko na niebezpieczeństwo. Zgodnie z przepisami kodeksu karnego czyn ten zagrożony jest karą pozbawienia wolności do lat 5.
Dziewczynce na szczęście nic się nie stało. Została przekazana pod opiekę personelu placówki opiekuńczo-wychowawczej.

![Wypadek z udziałem dwóch samochodów. 3 osoby trafiły do szpitala [ZDJĘCIA]](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xga-4x3-bortatycze-kolonia-wypadek-z-udzialem-dwoch-samochodow-3-osoby-trafily-do-szpitala-zdjecia-1765725358.jpg)










![Czołowe zderzenie osobówki z lawetą w Lucie. Trzy osoby zabrane do szpitala [ZDJĘCIA] Do poważnego wypadku doszło w poniedziałek, 8 grudnia, w miejscowości Luta w gminie Włodawa.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-czolowe-zderzenie-w-lucie-trzy-osoby-zabrane-do-szpitala-1765308628.jpg)




Napisz komentarz
Komentarze