W wypożyczalni dostępny jest sprzęt zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych. Na wyposażeniu znajdują się narty od długości 70 cm oraz buty od rozmiaru 24, a także kaski i kijki, co pozwala dzieciom na bezpieczne rozpoczęcie nauki jazdy.
– Bardzo się cieszę, że nasz chełmski stok w Kumowej Dolinie został otwarty po długich latach nieobecności ze względu na warunki atmosferyczne. Serdecznie zapraszamy wszystkich spragnionych zimowego szaleństwa – mówi Dominik Małys, p.o. dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Chełmie.
Stok jest dostępny dla narciarzy od poniedziałku do piątku w godzinach 14:00–19:00, natomiast w soboty i niedziele od 10:00 do 19:00.
Otwarcie stoku w Kumowej Dolinie to dobra wiadomość dla wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzić zimę bez konieczności wyjazdu poza miasto.
Czytaj także:
![Chełm. Po latach oczekiwania stok narciarski w Kumowej Dolinie znów jest dostępny! [FILM] Stok narciarski w Kumowej Dolinie, został w końcu udostępniony](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/xl-po-latach-oczekiwania-stok-narciarski-w-kumowej-dolinie-znow-jest-dostepny-1768381752-full.jpg)







![Chełm. W ubiegłym tygodniu odeszli od nas... [18-1-2026] W ubiegłym tygodniu odeszli do wieczności. Ostatnie pożegnanie naszych bliskich. Nekrologi z Chełma i powiatu chełmskiego.](https://static2.supertydzien.pl/data/articles/sm-4x3-chelm-w-ubieglym-tygodniu-odeszli-od-nas-11-1-2026-1768695136.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze